Denisa Pfauserová se nemůže dočkat miminka. Zatím ho oslovuje „naše malá bublinko“

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Denisa Pfauserova
Zdroj: Nextfoto

V současné době hraje Denisa Pfauserová v seriálu ZOO a patří mezi oblíbené herečky. Spekulace o jejím těhotenství se objevily už před Vánoci. Teprve teď ale potvrdila, že je skutečně v očekávání. Své bříško skrývala představitelka princezny z pohádky Řachanda do pátého měsíce. Nyní se na sociálních sítích pochlubila sledujícím.


Mnoho fanoušků si už před časem všimlo, že se v jejím životě něco změnilo. A teď se ukázalo, že spekulace byly pravdivé.

Na svém instagramu se Denisa pochlubila, že se na miminko už moc těší. Přidala romantickou fotku se svým partnerem a pár stručných informací o svém stavu. „Jsem v pátém měsíci, termín mám v polovině června,“ upřesnila potom pro Super.

Krátce po rozvodu

Herečka byla krátce vdaná. Se svým exmanželem Honzou se rozešla jen čtyři měsíce po svatbě, a to loni na začátku roku. Hned v dubnu pak představila nového partnera Martina.

„Martin ví, že mám hodně toulavé boty, takovou si mě našel. Jsem přesvědčená, že základ každého spokojeného partnerského vztahu je, aby jeden druhého neměnil,“ uvedla tehdy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Denisa Pfauserová (@denisapfauserova)

„Teď to je, jak to je, s mým bývalým partnerem jsme schopni normálně komunikovat, za což jsem ráda. Holt nám to nevyšlo, ale život jde dál,“ doplnila v rozhovoru pro iDNES. I přesto ale některé fanoušky překvapilo, jak rychle přišlo těhotenství.

Na miminko se těší

I když podle některých lidí možná otěhotněla Denisa opravdu velmi krátce po rozchodu s manželem, většina jejích sledujících jí velkou novinu přeje. Alespoň je to znatelné z komentářů na sociální síti, kde se také s informacemi podělila.

K fotce, na které je společně se svým partnerem a ukazuje bříško, připsala, že se už nemůže miminka dočkat. „Ještě tě neznám a už vím, že tě miluju víc, než jsem vůbec schopná. Nikdy ti nepřestanu být vděčná, že sis nás vybralo za rodiče,“ uvedla.

V komentářích se někteří sledující ptají, zda čeká Pfauserová holčičku, nebo chlapečka, to ale herečka prý ještě neví. Na prozrazení jména si tak budou muset lidé ještě nějaký čas počkat. Denisa s partnerem prozatím používají pro miminko oslovení „naše malá bublinko“.

Zdroj: Super, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články