Dcera Petra Muka přišla o tatínka ve 3 letech. Mladá hudebnice věří, že jí tatínek přináší z nebe štěstí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Petr Muk
Zdroj: Profimedia

Legendární hudebník Petr Muk opustil svět 24. května 2010. Zanechal po sobě mnoho hitů, kterými si ho fanoušci dodnes připomínají. Jeho tvář lidé často spatřují v jeho dceři Noemi, jež se tatínkovi neskutečně podobá. A podle jejích slov jí často přináší z nebe štěstí.

Noemi Muková zdědila po tatínkovi rysy, ale také lásku k hudbě a talent, který ji dostal až na konzervatoř.

Muzice by se po vzoru svého otce chtěla nadále věnovat. O tatínka přišla v pouhých třech letech, i tak jsou pro ni ale vzpomínky na něj bolestivé.

Slavného tatínka nezapře

„Spousta lidí mi říká, že jsme si s tatínkem velice podobní,“ svěřila se v minulosti podle serveru iDNES Noemi.

A není se čemu divit. Na svém instagramu sdílí poměrně často fotografie, pod kterými se podobné komentáře objevují prakticky denně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Noemi (@noemimukova)

Poslední dobou na sociálních sítích přidává také záběry ze svých vystoupení. Už totiž vystupuje a tatínkovi jistě dělá tam nahoře radost. Sama někdy říká, že to on jí z nebe posílá štěstí.

„Chtěla bych hrát v divadle, a to opravdu velmi. Chtěla bych tam strávit každou minutu svého života, protože to tam prostě miluji. Je to v podstatě můj další domov,“ svěřila se před časem v rozhovoru pro Aha! A svůj sen si pomalu, ale jistě plní.

Každý den je tu se mnou

Mnoho lidí by si myslelo, že když o tatínka přišla ve svých třech letech, téměř si ho nebude pamatovat. Noemi ale na otce vzpomíná ráda a někdy je jí po něm velmi smutno.

Účastnit se různých vzpomínkových akcí prý zvládá. „Ale když jsem někdy sama doma, nebo opravdu potřebuji tátu, v takových chvílích je to pak horší. Přesto mám pocit, že je každý den se mnou,“ svěřila se.

Petr Muk byl pohřben 3. června 2010 na českokrumlovském hřbitově. Podle serveru Blesk rodina respektovala jeho náklonnost k judaismu.

Zpěvák proto spočinul v bílé nelakované rakvi, která byla podle židovského učení co nejprostší.

Zdroj: Aha!, OnlyU, Blesk, iDNES, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články