Dcera Karolíny Kurkové oslavila 1. narozeniny. Už teď je to v obličeji úplně celá maminka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karolina kurkova
Zdroj: Profimedia

Je to už rok, co porodila Karolína Kurková nádhernou holčičku, které dala jméno Luna Grace. Svou třetí dcerku vychovává česká modelka v Americe, kde už před časem zapustila své kořeny. A samozřejmě že se jako správná celebrita chlubí svou radostí z dítěte i na svých sociálních sítích.

O tom, jak Luna Grace roste, informuje Karolína české i zahraniční fanoušky pravidelně. První narozeniny holčičky oslavila společně se svými sledujícími na instagramu a ukázala jim, že už teď je její dcera modelka po mamince. V roztomilém děvčátku vidí Kurkovou nejeden fanoušek.

„Všechno nejlepší, Luno Grace. Jsi náš měsíc, náš miláček, náš malý šéf v domácnosti,“ napsala Kůrková k několika fotografiím s dcerkou. „Milujeme tě a obdivujeme tě,“ dodala. Fanoušky fotografiemi doslova rozněžnila a o komentáře nemá její příspěvek nouzi.

Podobá se mamince

Jednou si bude moci Luna Grace přečíst, jak moc ji lidé milovali už v jednom roce. Gratulacemi se to pod fotografií jenom hemží. Lidé přejí dívce jenom to nejlepší, mnoho z nich také podotýká, že podobnost s maminkou rozhodně roztomilá holčička nezapře.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolina Kurkova (@karolinakurkova)

„Všechno nejlepší, Luno Grace. Doufám, že máš dnes dokonalý den, a i když jsi ještě malá, snad si něco přeješ a brzy se ti to splní,“ přeje jeden z fanoušků. „Z těch fotografií mám doslova motýly v břiše. Nádherné děťátko,“ podotýká další a také připojuje gratulaci.

„Roste do krásy, je to celá maminka,“ říká jeden z gratulantů. Další se pak ptá, jak je možné, že už tak vyrostla a kam ten rok tak rychle utekl. Nad tím se nejspíš pozastavuje i sama maminka oslavenkyně, na druhou stranu zkrátka dny plynou rychle, když má člověk pro co žít, a to teď s malou holčičkou Karolína rozhodně má.

Gratulaci připojují i slavní

I když žije Karolína v Americe, přátele má i mezi českými celebritami. A třeba Tereza Maxová by si rozhodně neodpustila, kdyby zapomněla Luně Grace popřát. „Všechno nejlepší té nejroztomilejší holčičce, co znám. Máme tě rádi,“ napsala pod fotky.

Karolína pro svou dceru dělá maximum a snad si i první narozeniny její holčička užila. Ani ona sama ale nezahálí, kromě starosti o dceru na sobě také pracuje, právě proto vypadá i po třech dětech dokonale. Navíc se udržuje ve skvělé fyzické i psychické kondici.

Starost o dítě není snadná, pokud ale člověk dělá něco pro svou psychiku, veškeré starosti se promění v pouhou radost. Malé Luně Grace tak přejeme, aby i její další roky byly krásné a plné radosti. Karolíně zase, aby i nadále zvládala mateřství tak, jako jej zvládá doteď.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články