Karolína Kurková natočila, jak si dává do těla. Rok po porodu dcery vypadá parádně

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
karolina kurkova
Zdroj: Nextfoto

Karolína Kurková je topmodelkou, která miluje nejen svůj život, ale především svou rodinu. Před rokem v dubnu porodila dceru Lunu Grace a nyní vypadá ještě lépe než dříve.

Rodinu si Karolína vždycky přála. Česká modelka, která se rozhodla zapustit kořeny v Americe, už měla předtím dvě děti, Luna Grace je také její třetí potomek. Rodila ve svých 36 letech, ale postavu si udržuje pořád skvělou. Jsou za tím ale hodiny tvrdé práce.

Svůj cvičební den ukázala fanouškům

Karolína se ráda pochlubí fanouškům se svými pocity. Po narození své dcerky ukázala fotografii, na které byly ony dvě, a k tomu připsala slova: „Zamilovala jsem se do Luny Grace a do kouzelného okamžiku, že mám holčičku. Asi jsem nikdy nevěděla, jak moc jsem chtěla dceru.“

„Teď, když je tady, užívám si každou sekundu. Ráda prožívám posvátný vztah mezi matkou a dcerou. Nejenže jsme ve stejném ženském těle, ale sdílíme stejného ducha a energii,“ rozplývala se na instagramu. Nyní již trojnásobná maminka na sobě ale neustále pracuje.

O porodu své dcery ale fanoušky a širokou veřejnost tenkrát informovala až dva týdny poté, co se tak skutečně stalo. Kurková se již svěřila, že bude rodit doma, protože se chtěla vyhnout situacím, které v porodnicím nastávají. Navíc si zvolila porod do vody.

Modelka bydlí ve Spojených státech, ale ráda společně s celou rodinou zavítá do České republiky. S bývalým vojákem Archiem Drurym má syna Noaha, kterému je 12 let, a šestiletého Tobina. Dceru si Kurková hrozně přála a sen se jí vyplnil.

Po třech dětech má skvělou postavu

Karolina s modelingem začala v patnácti letech, o tři roky později už byla andílkem pro Victoria´s Secret. První dítě měla už v 25 letech, což je na modelku dost neobvyklé. Proti dětem ale rozhodně nebyla, přála si je. Nyní vychovává tři, ale na její postavě se to nepodepsalo.

Fanouškům teď natočila svůj trénink a oznámila, že přestala s kojením a dává si zase do těla.

Cvičí nejen sama, ale v kondici se udržuje se svým partnerem nebo si na pomoc přizve osobního trenéra. Správné provedení cviků je velmi důležité a Karolína k tomu nepotřebuje ani zvláštní pomůcky.

Vystačí si se stromem nebo s chodníky, na kterých poskakuje. Tělo má velmi zpevněné a i ve svých letech si může dovolit brázdit přehlídková mola. Ona sama se občas ukáže na společenské akci, ale raději věnuje svůj čas rodině.

Zdroj: iDNES, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články