Dcera Karin Babinské oslavila 15. narozeniny. Kromě ní vychovává režisérka ještě 2 Krajčovy děti

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Karin Babinska
Zdroj: Profimedia

Karin Krajčo Babinská je nejen spisovatelka a režisérka, ale hlavně matka puberťáků. Dcera Jasmínka dokonce oslavila už patnácté narozeniny.


Do manželství s Richardem Krajčem vstupovala Karin s dcerou Jasmínkou a vyvdala dvě Krajčovy děti. Ty si naštěstí hned od začátku rozuměly a vše si sedlo.

Puberta je důležitá životní etapa

„To sžívání se bylo někdy náročnější spíš pro mě, ale to jen z praktického hlediska, protože jsem se musela naučit starat se o velikou rodinu,“ uvedla ke sžívání rodiny v rozhovoru pro časopis Maminka.

Péče o tři puberťáky dá zabrat, ale Karin má v tomto jasno. Je ráda, že si její dcera prochází pubertou, protože to k jejímu věku prostě patří.

„Pubertu považuju za jednu z nejdůležitějších etap v lidském životě. Je to doba vymezování se a hledání vlastního já a místa na světě. Je to samozřejmě období nesmírně náročné, ale osobně si myslím, že kolikrát je náročnější pro samotného puberťáka než pro jeho okolí,“ řekla v rozhovoru Karin.

Ta se prý snaží nebýt despotickým rodičem, ale určité hranice nastavovat musí. Naštěstí má velkou podporu ve svém manželovi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard A Karin Krajčovi (@richard_a_karin)

Sladkých 15 let

Jak jsme již zmiňovali, vyvdala Karin ještě dvanáctiletou Bereniku a čtrnáctiletého Richarda. Puberta tedy již cloumá se všemi a musí to být pro rodinu velká výzva.

Zvláště i proto, že když Karin píše, jde rodina trochu stranou.

„Ríša se už smířil s tím, že mu na to období intenzivního psaní tak trochu zmizím ze života,“ přiznala Karin v rozhovoru pro Lifee s tím, že na psaní potřebuje velký klid.

Zároveň však dodala, že s dcerou mají blízký vztah a snaží se jí vynahrazovat, když spolu dlouho nejsou.

To mimo jiné dokázal i jejich společný výlet do Paříže, kdy se Jamína předvedla jako prvotřídní fotografka. Nyní se Karin pochlubila na svém instagramu velkým milníkem své dcery – 15. narozeninami.

„Jasmínce je dneska 15! A přitom se mi zdá, že je to chvilka, co se narodila. Z mého do jejího srdce neproudí nic než láska. Od jejího prvního nádechu až do mého posledního výdechu,“ napsala ke společné fotce z oslavy.

Z příspěvku je zřejmé, jak moc svou dceru Karin miluje, a my se přidáváme ke gratulantům.

A snad jen dodáme, že by si maminka měla brzy pořídit zbrojní průkaz, protože z Jasmínky vyrostla krásná slečna. Karin bude muset odhánět spousty nápadníků.

Zdroje: Maminka, Instagram, Lifee, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články