Karin Babinská vyrazila s dcerou do Francie. Jasmína se předvedla jako prvotřídní fotografka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karin babinska
Zdroj: Nextfoto

Ačkoli Karin Babinská je už nějaký ten čas partnerkou zpěváka Richarda Krajča a společně se starají o jeho syna Richarda, ona nezapomíná ani na svou dospívající dceru Jasmínu. S tou udržuje skvělé vztahy a Jasmína si rozumí i se zbytkem její rodiny. Jak je vidět, s maminkou také ráda podniká výlety do zahraničí.

Karin se na instagramovém profilu, který vlastní společně s Richardem, pochlubila několika fotografiemi z Francie a prozradila fanouškům, že na výlet po zdejších památkách rozhodně nevyrazila sama. Právě po boku Jasmíny si totiž užívá francouzskou kulturu.

„Absolvovat Paříž s Jasmínkou = mít spoustu fotek,“ napsala Karin k příspěvku, který s fanoušky sdílela. To, že je na všech snímcích právě ona, není náhoda. Její dcera se totiž očividně nefotí moc ráda, naopak ale miluje zachycovat na fotkách ostatní.

Nezapomenutelné zážitky

Karin svým sledujícím představila pouze několik fotek, z jejích příspěvků je ale jasné, že má díky Jasmíně nezapomenutelné zážitky vyfoceny minimálně stokrát. Některým lidem je líto, že nezveřejnila Babinská i nějakou tu společnou fotku.

Na druhou stranu režisérka se slunečními brýlemi na očích, potetovanými pažemi a postavou, která je na 48 let vynikající, vypadá na snímcích jako modelka. Jestli jde o momentky, nebo ji dcera pro každou fotku hodinu aranžovala, to Karin Babinská nepřiznává.

V obou případech je ale jasné, že má Jasmína talent a že jednou by se klidně mohla živit jako profesionální fotografka. To, že má nádhernou maminku, které to všude sluší, na tom má samozřejmě také své zásluhy. A v tom se shodnou i fanoušci, kteří dvojici výlet do Francie tak trochu závidí.

Návod na omládnutí

V komentářích fanoušci vyjadřují nejen obdiv tomu, jaké fotografie se Jasmíně podařily zachytit, ale také samotné Karin, která na nich vypadá prý neskutečně. „Krásné. Obě dvě vás moc zdravím,“ vzkázal jí i její dceři jeden z fanoušků.

„Karin, vy mládnete. Jak to děláte? Dejte návod!“ požaduje další sledující. Odpovědi od režisérky se zatím sice nedočkal, mnoha souhlasných komentářů ale rozhodně ano. Že vypadá Babinská o několik let mladší, na tom se shodují snad úplně všichni.

Výlet do Paříže si Karin určitě užívá, je to vidět na jejích milých úsměvech, ale také z popisku, který k fotkám přidala, sálá rodinná láska. Sama by si nejspíš dovolenou užila sotva z poloviny, díky dceři Jasmíně má ale Babinská opravdu nezapomenutelné zážitky. A to nejen v hlavě, ale také na fotkách.

Zdroj: Instagram, Přehledně24

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články