Dcera Andrey Verešové závodí na mistrovství světa ve snowboardingu. Na modelingová mola se zatím nechystá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Andrea Veresova
Zdroj: Profimedia

Andrea Verešová je na svou dceru Vanessu hrdá. A to právem. Dívka se totiž momentálně v Gruzii účastní závodů na snowboardu, do kterých nastoupila jako nejmladší účastnice. A i přes zranění, které si nedávno způsobila, chce pokračovat v plnění svého snu.

Vanessa Volopichová zdědila krásu po mamince. Na modelingová mola se ale zatím nechystá. Daleko lépe se cítí ve světě sportu.

„Odmalička jsem lyžovala, v sedmi letech jsem vyzkoušela snowboard a chytlo mě to natolik, že už jen snowboarduji. Chtěla jsem jít na konzervatoř, se snowboardem se to ale nedá úplně skloubit,“ prozradila nadějná sportovkyně Vanessa pro server Extra.

Hrdá maminka

Někteří lidé se možná ptají, zda není Andree líto, že ji dcera nenásleduje v její kariéře. Modelka je ale na dívku hrdá a je ráda, že dělá to, co ji baví. Jejími nedávnými úspěchy se pochlubila na sociální síti, kde Vanessu vychválila až do nebes.

„Zdravíme vás z mistrovství světa, které se tento rok koná v Gruzii. Tréninky a kvalifikace byly několikrát zrušeny kvůli počasí. Děvčata byla na závodech trochu nervózní, protože nebyl ani čas pořádně potrénovat, ale reprezentovala nás statečně,“ napsala Verešová u snímku, na kterém se chlubí se svou dcerou.

Doplnila, že Vanessa si nedávno způsobila na snowboardu zranění, po kterém se ale přesto rozhodla v závodech pokračovat. Naštěstí podle jejích slov nešlo o nic vážného.

„Vanessa je plná dojmů a má radost, že mohla jako nejmladší závodnice vůbec nastoupit mezi top 30 ženami na světě ve snowboardingu,“ pokračuje modelka ve chvále dcery.

Přísná pravidla?

Andrea je na svou dceru očividně pyšná, podle všeho je ale také pěkně přísným rodičem. Vanessa se v minulosti přiznala, že ve škole musí mít perfektní známky, jinak by jí sportovní aktivity maminka nepovolila.

Podle serveru iDNES je pro Vanessu největší inspirací Anna Gasserová. Ta se věnuje akrobatickému snowboardingu, kde při jízdě sjíždí závodník trať s umělými překážkami a na nich předvádí různé triky.

Zdroj: Extra, OnlyU, Instagram, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články