David Gránský v kroji a Rey Koranteng s dcerou. Takto se s vládními nařízeními o Velikonocích popraly další celebrity

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
velikonoce
Zdroj: Shutterstock

Letošní Velikonoce byly kvůli koronaviru opravdu ojedinělé, a to pro mnohé bohužel v záporném slova smyslu. I když obarvená vajíčka a beránek v domácnostech nechyběly, klasické chození s pomlázkou od domu k domu bylo značně omezeno.

Většina z nás se tak rozhodla oslavit Velikonoce alespoň v okruhu svých blízkých a vyšlehat ženskou část domácnosti, aby nám napřesrok neuschla. A podobně se s vládními nařízeními popraly i slavné české celebrity.

Jak slavily letošní Velikonoce zpěváci, herci a moderátoři? Kdo se vydal s pomlázkou koledovat alespoň do vedlejší místnosti ke své drahé polovičce? A kdo s respirátorem vyrazil do jarní přírody? Známe odpovědi.

Sportovní moderátor Bernatský obklopen rodinou

Vojtěch Bernatský Velikonoce miluje. Alespoň tedy podle toho, co přiznal na svém instagramovém profilu. Právě proto nesmutnil, že nemůže vyrazit mezi lidi, ale naopak využil příležitosti naplno oslavit svátky s rodinou.

U fotografie se svou rodinou se svěřil, že si díky koroně uvědomil, co všechno má a s kým je mu nejlépe. K příspěvku připsal mimo jiné: „Při vědomí všeho, co celý rok od loňských Velikonoc přinesl, si tak moc vážím každého dne a toho co mám. A mám v sobě navíc radost a optimismus, protože to jsou atributy, které nás ženou dál.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vojtěch Bernatský (@vovo75)

Pokáč má konečně parťáka na koledování

Zpěvák a písničkář Pokáč se na Instagramu pochlubil, že letos konečně nebude koledovat sám. Pomlázku totiž upletl i svému synkovi Teodorovi, který přišel na svět letos v únoru.

I když malý chlapec ještě tradice příliš nevnímá, Pokáč doufá, že jednou si Velikonoce oblíbí tak jako on a budou spolu běhat s pomlázkou za holkami a dožadovat se koledy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pokáč (@pokacovo_instac)

Moderátor Koranteng vyrazil s dcerou do přírody

Byl by hřích nevyužít na Velikonoce krásné jarní počasí. To ví i moderátor Televizních novin Rey Koranteng, který vyrazil s pomlázkou a se svou dcerkou na procházku do přírody.

Ale samozřejmě nezapomněl na nařízení a respirátor na jeho fotografii nechybí. Společným obrázkem se svou dcerkou přeje krásné Velikonoce všem fanouškům a nadšencům, kteří si svátky užívají stejně jako on.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rey Koranteng (@reykoranteng_official)

David Gránský slaví v kroji

David Gránský slavil letos Velikonoce doma se svou manželkou Nikolou. Že je příznivcem tradic, dokazuje na fotografii kloboukem a bílou košilí moravského kroje. A právě to oceňují i fanoušci, kteří v komentářích píší, že je David pohledný šohaj.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikola Gránská (@nikcuusek)

Pár si užívá Velikonoce včetně tradic barvení vajíček a pletení pomlázek. A i když Davida možná mrzí, že letos nevyrazil na koledu, jak píší lidé v komentářích: „Všude dobře, doma nejlíp.“

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články