Dara Rolins v plavkách: V létě mohou ženy špulit, co chtějí a na koho chtějí, vzkazuje

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dara Rolins
Zdroj: Nextfoto

Léto a plavková sezóna jsou jednoduše obdobím, kdy se ženy mohou ukázat v celé své kráse. A mají na to právo. Nikdo by jim neměl zakazovat vystrkovat na svět pozadí nebo pyšně ukazovat svá prsa v nových plavkách. Alespoň tak to vidí Dara Rolins.

„Vždy když přidávám fotku v plavkách, napadne mě, jestli nejsem náhodou až moc svlečená. Kolik lidí tak asi pobouří můj holý zadek? (A kolik potěší?)“ napsala k fotce, na které se ukazuje sledujícím v dvoudílných plavkách a s kloboukem na hlavě.

Dara následně dodává, že léto je obdobím, kdy je teplo, a ženy by si jednoduše měly vystrkovat, co chtějí a na koho chtějí. A to tím spíš, že s tím někteří lidé mají problémy.

Neřešte a neporovnávejte

Samozřejmě zpěvačku samotnou mnohokrát napadlo, že některé ženy mají tělo dokonalé a mohou si tak tím spíše dovolit ho předvést. Mnohokrát ale tyhle své myšlenky prý zavrhla s tím, že i ona má právo se ukázat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

„Užívejte si léto, neřešte, neporovnávejte, milujte dokonalé i nedokonalé. Protože, jak dobře víme, všechny tyto nálepky jsou stejně relativní,“ vzkázala sledujícím. A ti její odvážný příspěvek ocenili milými komentáři.

Krása po padesátce

Daře je 50 let a podle některých sledujících je jasným důkazem toho, že i v tomto věku mohou ženy vypadat skvěle. Ačkoli někdy se s modelem, který obleče, trochu netrefí a schytá pak kritiku, tentokrát se dočkala pouze pochval.

„Máte postavičku nádhernou, jak holčička. Nikde žádný špíček, prdýlku jak dva česneky. Jen se ukazujte, ať vidíme, že to jde, být šik i v 50. Jste nádherná baba,“ napsala pod snímky Daře jedna z uživatelek.

„Buďte v klidu, komu to vadí, tak stejně jen závidí. Postavu, jako máte vy, by chtěla každá žena. I já,“ vzkazuje pak další. Je tedy vidět, že tentokrát Dara vedle nešlápla a že si rozhodně může dovolit přidávat během léta na sociální sítě plno plavkových fotek.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články