Dara Rolins sklidila kritiku za svůj outfit na galavečer. Její prsa z boku prý nejsou hezká a šaty jsou pro dvacítku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dara rolins
Zdroj: Nextfoto

Česká republika má StarDance aneb Když hvězdy tančí, Slovensko má zase Let’s Dance. Taneční show u našich sousedů odstartovala nedávno a na první galavečer se přišlo podívat také několik celebrit. Nechyběla mezi nimi ani Dara Rolins. Ta ovšem zvolila šaty, za které se později na sociální síti dočkala také kritiky.


„Na koncertech toho odtancuji poměrně hodně. Ale v tomto případě jsem extrémně ráda, že můžu být jen za diváka,“ svěřila se Dara v rozhovoru pro Nový čas s tím, že doposud veškeré nabídky na účast v Let’s Dance s díky odmítla.

Na červený koberec se v rámci prvního galavečera Rolins dostavila v lesklých fialových šatech. Server Feminity Zoznam její styl vychválil a i sama zpěvačka se očividně cítila dobře.

Jak se ale zdá, našlo se i pár lidí, podle kterých měla zvolit oblečení jiné. Když se totiž pochlubila svým módním výkonem na sociální síti, přišla i nějaká ta kritika.

V šatech pro dvacítku

Dara se na svém instagramu dočkala z velké části pochval. Lidé jí vzkazují, že ve svém věku 50 let vypadá skvěle. Jenomže na druhou stranu někteří její sledující si myslí, že se s modelem tentokrát moc netrefila.

„Ty šaty už jsou moc! Ta prsa z boku nejsou vůbec hezká, tam je ten věk už vidět,“ napsala jedna z uživatelek sociální sítě. „Ty šaty jsou tak pro dvacítku, ne pro padesátku,“ doplňuje další.

„Já si nemyslím, že je to kvůli věku. Ty šaty jsou jednoduše moc. V tomto by i dvacetiletá kráska působila vulgárně. V tomto případě možná platí, že méně se někdy rovná více,“ myslí si uživatelka Agi.zliecho.

Milé zprávy převažují

I když pár lidí si do Dary rýplo, fanoušci se jí ihned zastali. Podle některých jsou názory kritiků špatné, jiní je respektují, nerozumí ale tomu, proč má někdo potřebu na sociální síti zpěvačku veřejně urážet.

„Respektuji váš názor, ale nechápu, proč máte potřebu někomu ubližovat nebo se negativně vyjadřovat o někom, kdo na sobě maká a je velice úspěšný tím, co profesionálně dělá? Začněte každý u sebe,“ vzkázal kritikům uživatel Jadore95.

Důležité je, že Dara si nejspíš z kritiky lidí nic nedělá. Sama se sebou byla očividně spokojená a působila sebevědomě. V tom, v čem na červený koberec dorazila, se cítila nejspíš sama sebou. A to je podle všeho nejdůležitější.

Zdroj: Feminity Zoznam, Instagram, Nový čas

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články