Dara Rolins strávila tři dny na italské svatbě. Fanynky ocenily její outfit i fotku s Nedvědem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dara Rolins
Zdroj: Nextfoto

Někteří lidé ještě před nějakým časem vztahu Dary Rolins s Pavlem Nedvědem příliš nevěřili. Vztah na dálku je velmi komplikovaný, zdá se ale, že tenhle pár jen tak něco nerozhází. S každým novým příspěvkem na zpěvaččině instagramu je vidět, že to je mezi ní a bývalým profesionálním fotbalistou opravdu vážné.

V poslední době se Dara s Pavlem soustředí na budování svého hnízdečka lásky.

„Dohodli jsme se, že už spolu nebudeme mít děti, ale že si postavíme dva domy. Jeden tady v Čechách a druhý v Itálii,“ prozradila Dara pro iDNES v listopadu 2022.

Užívá si krásy Itálie

V současné době tráví Dara se svým partnerem čas v Itálii. Sledujícím se na své sociální síti pochlubila, že díky němu navštívila další z míst, na která se nikdy předtím nepodívala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

„Itálie je krásná. A Umbrie je další z kouzelných míst, které jsem po boku svého nejúžasnějšího muže navštívila poprvé. Stejně tak jako italskou svatbu jednoho z našich nejbližších kamarádů. Byla krásná, stylová, trvala tři dny a byla plná emocí,“ svěřila se Dara.

Ta ukázala sledujícím nejen nové zamilované fotky se svým partnerem, ale také několik snímků, na kterých se usmívá od ucha k uchu, na sobě má elegantní černé šaty a tmavé sáčko.

Itálie z ní prý dělá nádhernou ženu

Lidé v komentářích jsou nadšení z toho, že je zpěvačka po boku svého přítele šťastná. Mnoho z nich také podotýká, že černý outfit jí velmi sluší.

„Moc vám to sluší, vliv Itálie ve vašem stylu z vás udělal nádhernou Ženu. Myslím to vážně, Ženu s velkým Ž. Ne Darinku, holku, dračici, ale Ženu. A těch je dnes v insta světě podle mě opravdu málo,“ vzkázala zpěvačce paní Dagmar.

„Módní ikona se ve vás nezapře,“ doplnila další sledující. Jiná uživatelka si zase myslí, že z Dary září dokonalá radost. „I já se při pohledu na tebe usmívám,“ vysvětlila.

Je vidět, že Dara je šťastná a pobyt v Itálii si užívá. Je to ale z velké části právě díky Pavlovi, takže i po návratu do Čech bude zpěvačka dál zářit a přesvědčovat svět o tom, že i vztah na dálku se dá zvládnout.

Zdroj: Instagram, OnlyUiDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články