Dara Rolins má radši falešné americké úsměvy než upřímné, ale kyselé obličeje, vzkazuje nám z USA

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dara Rolins
Zdroj: Nextfoto

Dara Rolins si v současné době užívá dovolenou v Americe. A je tam velmi spokojená. Líbí se jí nejen místní kultura, ale také to, jak se chovají zdejší lidé. Většina se jich totiž na své okolí usmívá, a to je podle ní oproti Česku a Slovensku velký rozdíl.

Dara má v poslední době důvodů k úsměvu mnoho. Nedávno oslavila dvouleté výročí ve vztahu s Pavlem Nedvědem, její krásná dcera jí také dělá radost. Před časem totiž nafotila titulní stránku časopisu.

Zpěvačka tak celá září a na svět se dívá jedině s úsměvem na tváři. Něco podobného ale také vyžaduje od svého okolí. Vnímat totiž kolem sebe naštvané a nepříjemné výrazy jí zřejmě kazí náladu.

Americké úsměvy

Dara si prý uvědomuje, že v Americe je život těžký stejně jako jinde na světě. Postoj lidí k němu je ale jiný. Nikdo nikoho neřeší a lidé na ulicích jsou zcela svobodní v tom, jak se chovají.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

„Lidé se spontánně oslovují, skládají si poklony, zajímají se o to, jaký měl kdo den a odkud je. Že je to falešné? Možná ano, ale povím vám, že vysmátá tvář je stokrát sympatičtější než možná upřímný, ale zato naštvaný ksicht,“ píše Rolins u příspěvku.

Ona sama se na přiložených fotkách usmívá, její tvář září do širého okolí a je vidět, že její úsměv falešný není. Dara je upřímně šťastná a díky tomu mají dobrou náladu i její fanoušci.

Lepší falešný úsměv…

Nejeden sledující s Darou souhlasí. Většina lidí v komentářích se shoduje na tom, že je skutečně lepší, když se člověk falešně usmívá, než když ukazuje světu svou naštvanou tvář.

„Ano, už tu bydlím 25 let a přesně tohle miluju. Ty naštvané české ksichty při návštěvě mě vždycky hned vytočí. A také přístup prodavaček v českých obchodech. Tady jsou lidé usměvaví, i když třeba mají nejhorší den,“ potvrzuje uživatelka czamexsilvie.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články