Daniela Písařovicová vyvrátila spekulace o těhotenství. Mám jen nízký tlak, uvedla

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Daniela Pisarovicova
Zdroj: Nextfoto

Daniela Písařovicová se zhruba před měsícem vdala za Ondřeje Gregora Brzobohatého a od té doby si zvyká na nové příjmení. Svatba, která proběhla v Itálii, se konala jen pár měsíců po zasnoubení páru. Vynořily se tak otázky o tom, kam vlastně dvojice pospíchala.

„Proč vlastně tak brzo po zásnubách? S velkou nadsázkou a humorem lze tvrdit, že Daniela (dle svých slov) na svatbu spěchala do doby, dokud jí to stále známky gravitace v obličeji dovolí,“ uvedl Ondřej těsně po svatbě.

Jenže některým lidem se to nezdálo, a tak se v médiích začalo spekulovat o tom, že je Daniela těhotná. Přispělo k tomu i to, že na fotkách z dovolené měla podle Aha! zakrývat volným tílkem těhotenské bříško. Jaká je ale pravda?

Podezřelé nevolnosti

V nedávné době se Písařovicové udělalo během vysílání v televizi nevolno. I to přiživilo historky o jejím těhotenství. Ona ale vše uvedla na pravou míru.

„Mám odjakživa nízký tlak, a jak je tady vydýchaný vzduch, tak se mi dělá nevolno. Těhotná nejsem, ale točí se mi hlava a je mi slabo,“ uvedla. Doplnila, že si dá sklenku silného červeného vína a bude jí líp.

Spekulace se tak nakonec nepotvrdily, moderátorka miminko nečeká. I tak má ale v současné době napilno. Kromě toho, že je i nadále pracovně vytížená, zvyká si na nové příjmení, což prý pro ni není snadné.

„Jsem zatím v takové té fázi, kdy jsem extrémně trapná, protože když se představuji, říkám nejprve své staré jméno, a pak se teprve opravuji na to nové,“ vysvětlila se smíchem pro server Žena Aktuálně.

Naštvané celebrity

Po svatbě se na internetu objevila koláž, kterou sdílel na svém instagramu TMBK. Rýpnul si tam do Ondřeje kvůli jeho převlékání do ženských šatů a navlékl ho do stejné róby, jakou měla na obřadu Daniela.

Řadě celebrit se humor nelíbí a kritizují ho. „Tohle mi přijde absolutně zbytečný,“ napsala modelka Aneta Vignerová.

„To je zdvojený, vzhledem k tomu, že to Ondřej použil už jako fór sám na sebe v postu, tak tohle už je jen přihřívání polívčičky,“ doplnila herečka Marie Doležalová.

Brzobohatý si z podobných příspěvků nic nedělá. Jak napsala Doležalová, on sám ke svatební fotce uvedl, že si s nevěstou střihli o to, kdo vlastně bude na obřadu šaty mít. Je tak vidět, že si umí udělat humor sám ze sebe a Břínek ho rozhodně ničím nezaskočil.

Zdroj: Žena Aktuálně, Aha!, Pro ženy, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články