Daniela Písařovicová už to nevydržela a zareagovala na kritiku. Pak to raději zase smazala

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Pisarovicova Daniela
Zdroj: Profimedia

Vztah Taťány Kuchařové, Ondřeje Gregora Brzobohatého a Daniely Písařovicové začíná pomalu, ale jistě připomínat telenovelu. Začala to Miss World, která nešetřila veřejnými vyjádřeními. Nový pár nejprve nereagoval, nyní se ale i ten přihlásil o slovo.

Ačkoliv to vypadalo, že rozvod modelky Taťány Kuchařové a hudebníka Ondřeje Brzobohatého proběhne úplně v poklidu, opak je zatím pravdou.

Brání svou novou partnerku

Krásná modelka se totiž začala do bulváru vyjadřovat ohledně svého bývalého nikoli zrovna lichotivě. Ondřeje dokonce obvinila z opakované nevěry. Jednou z jeho milenek měla být i jeho současná partnerka Daniela Písařovicová.

Přestože se Brzobohatý nejprve nechtěl ke konci jeho manželství vyjadřovat, nakonec změnil názor a své přítelkyně se zastal na sociální síti.

S Danielou si údajně začal jako rozvádějící se muž

„Platí fakta, která byla jasně řečena, tedy že od srpna minulého roku byly rozvodové papíry na stole, od září žiju sám a Daniela ani nikdo jiný toho nikdy nebyl příčinou,“ napsal v reakci na Taťánino obvinění, že ji podváděl i v době, kdy se snažili o rodinu, o čemž jsme psali nedávno zde.

„Daniela se se mnou, tedy s rozvádějícím se a následně rozvedeným mužem, začala blíž stýkat až v průběhu tohoto roku. Kdo nám přeje štěstí, tomu děkuji,“ napsal nakonec.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ondřej G. Brzobohatý (@brzobohatyondrejofficial)

Nejdříve reagovala, pak vše raději smazala

Neudržela se ani známá moderátorka. Ta se nejprve snažila tvářit, že se jí konflikt netýká. Nakonec však na kritiku zareagovala přímo na svém instagramu.

Tam totiž nedávno přidala fotografii, pod kterou jí jedna ze sledujících napsala vzkaz: „No na Miss to nebude.“ Čímž prakticky napsala, že moderátorka na krásnou modelku nemá. „A to je nějaká kvalifikace pro lepší život?“ opáčila okamžitě Daniela.

„Asi dneska víc než kdy jindy platí, kdo chce psa bít, hůl si vždy najde,“ doplnila ještě. Nakonec se však zřejmě rozmyslela a celý příspěvek raději smazala.

Zdroj: Blesk, Instagram, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články