Taťána Kuchařová kápla božskou. Brzobohatý ji podváděl s Písařovicovou, když se snažili o rodinu

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Kucharova Tatiana
Zdroj: Nextfoto

Vztah Ondřeje Gregora Brzobohatého a moderátorky Daniely Písařovicové není už žádným tajemstvím. Přesto se k němu ani jeden z nich nechce vyjadřovat. Místo nich to ale udělala Taťána Kuchařová, jak totiž nedávno potvrdila Blesku, nějaký čas spolu zřejmě žili ve třech, aniž by to ona sama tušila.

Rozchod po dlouhodobém vztahu či manželství je vždy velmi bolestný. Ještě horší je, když se nakonec ukáže, že v manželství bylo mnohem více účastníků, než je žádoucí.

Přísahal, že se nic neděje

Své o tom ví i bývalá miss Taťána Kuchařová. Jak se nyní ukazuje, její partner ji zřejmě pořádnou dobu podváděl. Na nevěry mu ovšem nepřišla jeho žena, ale bulvární fotografové.

Jak ale modelka nedávno přiznala CNN Prima News, jistá podezření měla. Talentovaný hudebník ji však dokázal vždy přesvědčit o tom, že je vše v naprostém pořádku.

„Byly to neskutečné lži, manipulace i přísahání na smrt vlastní rodiny… Opravdu neskutečné věci. Já tomu věřila,“ popsala děsivou realitu svého manželství.

Podváděl ji i se současnou přítelkyní

Jednou z jeho milenek měla být i jeho současná přítelkyně Daniela Písařovicová. Jejich vztah tak nyní dostává ošklivou pachuť. Taťána navíc přidala detaily, které si nový pár za rámeček rozhodně nedá.

„Jak říkám, pro mě to bylo překvapení, já jsem se o jejich vztahu dozvěděla nedávno, ale ten vztah začal záhy po našem obnovení církevního slibu,“ řekla půvabná blondýnka Blesku.

Na filmovém festivalu měl obě

Dodnes tedy nechápe, proč na obnovení slibu Ondřej trval. A to není všechno. Pár spolu dokonce plánoval rodinu, a v létě na ní dokonce začal pracovat!

Ani to ovšem není všechno. Všichni tři aktéři tohoto nepříjemného trojúhelníku se potkávali i na společenských akcích. A to například na loňském festivalu v Karlových Varech, kdy už měl mít s Danielou poměr. Zda si na akci stihl „odskočit“ od manželky k milence, už se ale zřejmě nedozvíme.

Zdroj: Blesk, CNN Prima News

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články