Dana Syslová prožívá šťastné období. Žije se psem a žádného chlapa nehledá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dana Syslova
Zdroj: Nextfoto

Herečka Dana Syslová se ve svém životě musela poprat s těžkými chvílemi. Nakonec se z ní stala silná žena, která zdánlivě překoná úplně všechno. Přesto v současné době přiznává, že její zdraví je slabší. Prý si dobře uvědomuje, že se musí šetřit.

Herečka, která účinkovala například v seriálu Ulice nebo Sestřičky Modrý kód, žila jako malá pouze s maminkou. Když si vzala o 17 let staršího muže, mnoho lidí jejich vztahu nevěřilo. A to i proto, že to s ním opravdu neměla snadné.

Byl cholerik a Dana si s ním hodně vytrpěla, přesto ho milovala. Když zemřel, byla to pro ni opravdu velká rána. Její syn navíc smrt otce neunesl a ve 25 letech spáchal sebevraždu.

Bojovala s rakovinou

Kromě toho, že ztratila dva muže, kteří jí byli v životě nejbližší, musela se sama také poprat s rakovinou. To pro ni bylo těžké, protože údajně před ní nikdy nemarodila a na chození k doktorům nebyla zvyklá.

„Celý život jsem byla zdravá, žádné chřipky ani horečky, prostě taková holka krev a mlíko. A před šesti lety mě potkala rakovina,“ svěřila se v roce 2013 v rozhovoru pro server Dáma.

Naštěstí se jí nemoc podařilo překonat, a to i díky pozitivnímu pohledu na svět a přátelům, kteří ji ve všem podpořili.

„Naštěstí je ve mně asi něco zdravého venkovského, a proto jsem si vůbec nepřipouštěla, že bych mohla umřít. Prostě mi to připadalo jen jako blbé období života, které musím vydržet,“ vysvětlila.

Dnes se cítí skvěle, uvědomuje si ale přibývající věk

Dnes je herečce 77 let. Cítí se dobře, je plná pozitivní energie. Přesto ale přiznává, že v některých ohledech by na tom mohla být zdravotně lépe.

„Děkuju za optání, daří se mi dobře. Teď mám takové šťastné období,“ odpověděla na dotazy redaktorům serveru Extra.

„Už je to trošku horší, bolí mě nohy, když celý den stojím, nebo mám tu dvanáctku, tak jsem večer dost unavená. Ale jinak se zatím držím, ještě chodím, myslí mi to, tak doufám, že to ještě nějakou dobu vydržím,“ doplnila se smíchem.

Dana Syslová žije se psem, žádného muže už k sobě prý rozhodně nehledá. Má děti, kamarády a herecké kolegy, se kterými si skvěle rozumí. V podstatě si teď nemá na co stěžovat a žije v rámci možností spokojený život.

Zdroj: Extra, OnlyU, Dáma

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články