Dana Morávková se ráda líbá už od školky. S Vašutem jí to ale moc nešlo

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Moravkova Dana
Zdroj: Profimedia

Populární česká herečka Dana Morávková se nezdá. Ačkoliv v nedávném rozhovoru s Honzou Dědkem uvedla, že byla v intimních věcech jako mladá lehce zaostalá, jedním dechem dodala, že už se od malička ráda líbá. Její herecký kolega však kvůli tomu málem přišel o oko.

Dana Morávková je sympatická žena, i přesto ji režiséři velmi často obsazují do záporných rolí. Pravdou je, že „mrchy“ dokáže ztvárnit opravdu mistrně.

Nezapomenutelná byla například v roli Andrey Liškové v seriálu Rodinná pouta. Zrovna kladná hrdinka nebyla ani Dora, kterou si zahrála v pohádce Z pekla štěstí.

Z „líbačky“ byla nervózní

Právě v tomto filmu si střihla líbací scénu, která jejího partnera málem připravila o oko. Nejednalo se o nikoho jiného než o tehdejšího idola Marka Vašuta.

„Měla jsem políbit Marka Vašuta. A nám se v té době všem slečnám Marek Vašut moc líbil, protože to bylo krátce poté, co natočil Pěsti ve tmě,“ popsala v 7 pádů Honzy Dědka.

Málem přišel o oko

„A když jsem ho měla políbit, měla jsem na hlavě takový čepeček a kolem cingrlátka a těmi cingrlátky jsem mu málem vypíchla oko,“ vysvětlila překvapenému moderátorovi.

Marek se však na ni nezlobil. Dokonce jí řekl, ať se nebojí, že ji na DAMU líbat naučí. Jak ale Dana posléze v pořadu přiznala, nějaké ty zkušenosti už přeci jen měla.

Ráda se líbala už ve školce

Ačkoliv jsme nedávno psali, že podle svých vlastních slov byla v intimních záležitostech trochu opožděná, na líbání to zřejmě neplatilo. Začala s ním totiž už v mateřské školce.

„Poprvé jsem se líbala ve školce s Pepou Larvou. Měl vkus a byl hodnej. Chtěl mi koupit hrad a chryslera,“ pochlubila se v 7 pádech. To ale nebylo všechno.

„Pak jsem se líbala často i v první třídě, to byl Tomáš Mandlík. Ten byl výbornej, jeho maminka byla letuška a on mi od ní nosil dárky, parfémy,“ doplnila na závěr. To tedy na přílišné opoždění nevypadá.

Zdroj: 7 pádů Honzy Dědka, OnlyU, Extra

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články