Dagmar Havlová v životě sama neměla nic zadarmo. Teď využívá zkušeností a podpořila třeba i smutnou Hanychovou

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Dagmar Havlova
Zdroj: Nextfoto

Dagmar Havlová ve svém životě nikdy neměla nic zadarmo. Musela projít náročnými překážkami, aby se dostala tam, kde teď je. Má ale dobré srdce a zkušenosti ze svého života využívá k tomu, aby pomáhala ostatním. Nedávno tak například povzbudila Agátu Hanychovou.

Hanychová má po rozchodu s Jaromírem Soukupem. Řeší složitou životní situaci, a navíc jí nedávno nejmladší dcerka Rozárka onemocněla. Influencerka si tak na sociální síti postěžovala na své problémy.

Nepodceňujte se!

Hanychová sdílela sebekritický příspěvek do stories, ve kterém se omluvila, že sdílí i fotky a videa, kde je nenamalovaná. Podle svých slov prý v poslední době nic nestíhá. Na tento příspěvek Havlová zareagovala.

„Nepodceňujte se! Nikdy! To za vás udělají ostatní!“ vzkázala Hanychové, která pak nadšeně podporu bývalé první dámy sdílela a poděkovala za ni. „Moc si toho vážím,“ napsala.

Havlová ví, o čem mluví

Dagmar Havlová si v životě prošla mnoha krušnými situacemi. Když bývala první dámou, měla například kvůli nemocím problémy s váhovými výkyvy, se kterými se musela poprat.

„Já nemám nikdy v životě nic zadarmo, nikdy! Když mě provází štěstí, tak jde ruku v ruce s nějakým smutkem… Nedostávám nic zadarmo, to si zase nemyslete,“ cituje její slova server Blesk. Velkou ranou byla pro herečku také ztráta jejího milovaného manžela.

Havlová ale vždy věřila v lepší zítřky a především sama v sebe. Právě to, že se nepodceňovala, přispělo k tomu, že se dokázala s komplikovanými situacemi ve svém životě vyrovnat. A teď se díky tomu může snažit pomáhat dalším.

Zdroj: Blesk, TV Guru, Život v Česku, Facebook, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články