Christopher Atkins z Modré laguny žárlil na úspěch Brooke Shields. Nyní hledá novou partnerku

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Christopher Atkins
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Christopher Atkins dostal ve filmu Modrá laguna první hereckou příležitost a věřil, že tento úspěšný film nastartuje jeho kariéru. Bohužel se tak nestalo, a ačkoliv se stále herectví věnuje, jeho jedinou cenou je Zlatá malina, která je cenou za nejhorší výkon ve filmu. Nedávno přiznal, že závidí své herecké kolegyni Brooke Shields její úspěch.

Film Modrá laguna byl natáčen v době, kdy bylo herci 18 let, jeho kolegyni dokonce jen 14 let. Na ostrově strávili 4 měsíce a Atkins věřil, že je to začátek jeho vysněné kariéry herce.

Z plavčíka na konkurz

Christopher Atkins pracoval jako plavčík, když byl požádán, aby se zúčastnil konkurzu. Po natočení filmu si užíval slávu, která ale v jeho případě opadla.

„Absolutně. Žárlil jsem. Pořád jsem si přál být zase v áčkovém filmu,“ přiznal Atkins v podcastu Behind the Velvet Rope.

Když se podíváte na server ČSFD na hercův seznam filmů, pochopíte, proč na svou hereckou kolegyni žárlí. Zatímco ona pokračovala ve zmíněných áčkových filmech, on zůstal hercem těch béčkových.

„Považuji se za herce, to je to, co jsem dělal 43 let, to je to, co dělám dodnes, proto sním o tom, že budu znovu v áčkovém filmu,“ dodal dále v podcastu.

Na film oba vzpomínají

I přesto má svou hereckou kolegyni rád a v podcastu Now What? se společně shodli, že by film Modrá laguna nemohl dnes být natočen, a to zejména kvůli nahotě.

„Byly tam scény, kdy jsme byli nazí, pokud si vzpomínáš. Sjíždění po té skluzavce a podobné věci. A to bylo trochu trapné, ale pro mě to bylo trochu legrační,“ vzpomínal Atkins v podcastu.

Brooke Shields měla oproti herci náskok a již před Modrou lagunou natočila několik filmů. Právě tvůrci Modré laguny ji ale dle jejích slov zneužili a sexualizovali ji, zatímco ona netušila, co to znamená.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Christopher Atkins (@christopheratkins1)

Co dělá Atkins dnes? Hledá sexuální partnerku

Herec uvedl, že po letech zkušeností s natáčením se rozhodl, že se chce posunout dále a film sám režírovat.

„Mám nějaké projekty, na kterých teď pracuji. A pak jeden prostě přišel a druhá věc je, že bych ho chtěl režírovat,“ reagoval v podcastu Behind the Velvet Rope na dotazy, co by chtěl dělat nyní.

V roce 2021 se pak herec nechal dle Daily Mail slyšet, že hledá „velmi sexuální“ přítelkyni schopnou odolat jeho „spontánnímu šílenství“.

Dodal ale, že už má samozřejmě svůj věk a není tak aktivní jako dříve. Nyní mu stačí sex jednou denně.

„Žena, která se ráda směje, umí být spontánní… Musí být otevřená, tím myslím to, že věřím, že dobrý vztah souvisí s tím, jak zdravá je vaše intimita. Intimitou nemyslím jen sex, ale schopnost vyjádřit se na intimní bázi bez posuzování a posměchu,“ popsal herec pro server Page Six svou vysněnou ženu.

Ačkoliv se tak herec může jevit možná trochu jako lamač dívčích srdcí, ve skutečnosti měl prý od rozvodu se svou manželkou v roce 2007 jen dva vztahy.

Zdroje: EW, ČSFD, Now What?, Daily Mail, Paige Six, OnlyU, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články