Chlapi ze Slunečné se svlékli donaha. Tenhle pohled z hlavy jen tak nevyženete

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
lukáš langmajer a karel zima
Zdroj: Profimedia

Čas od času se na sociálních sítích celebrity odhalují. Většinou to bývají ženy, které se chtějí pochlubit půvabnou postavou, například v plavkách. Málokdy se někdo vystavuje přesně takový, jaký je, bez filtrů a se všemi neduhy, které ho trápí.


Lukáš Langmajer a Karel Zima to ale mají na háku. Je jim vcelku jedno, co si o nich kdo myslí, a společně se klidně vyfotí bez trička. Ačkoli jejich postavy nevypadají zrovna jako z plakátu na fitness centrum.

Nahoře bez

Mladší z bratrů Langmajerů Lukáš přidal na sociální síť odvážnou fotku. Spolu s kolegou Karlem byli nahoře bez. Odhalili tak svá těla, na kterých se pravděpodobně podepsala dlouhá karanténa. Oba mají pěkné pupíky a do svalnatých chlapáků mají daleko.

„U někoho se ta krása prostě nedá utajit,“ napsal do komentářů Karel. Lukáš mu hned odvětil: „Proč se tajit s něčím, co stojí za to vidět.“

Principem příspěvku ale nebyla vůbec odhalená těla. Lukáš dlouhým popiskem odhaluje fanouškům, že čas od času jim představí na své sociální síti některého z kolegů. Každý je něčím jiný, něčím zajímavý a rozmanitost mezi nimi je veliká.

Jak sám napsal: „Někdo je na holky, jiný na vdolky. Pak je tady Karel Zima, který hrál ve velkofilmu Pán prstenů malého tlustého hobita a nikdo to neví?“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Langmajer (@lukaslangmajer)

Tím představil svého kolegu, který se měl údajně objevit v hollywoodském trháku natočeném podle fantasy z pera J. R. R. Tolkiena. Jestli tomu tak ale skutečně bylo, se nám v redakci nepodařilo dohledat.

Herci ze Slunečné

Ačkoli nepatří Karel Zima a Lukáš Langmajer k hlavním postavám seriálu Slunečná, do děje často hodně zasahují. Lukáš hraje v seriálu řidiče Viléma, který na počátku seriálu předstíral, že je bohatý Janek Linhart.

Karel Zima hraje Pavla Slaninu, jednoduchého venkovského chlapa, který se rozhodně nepředře a rád si s přáteli vychutná pár piv v hospodě. Je podpantoflák a jeho manželka Petra v podání Jany Strykové ho musí i živit.

Oba muži neodmyslitelně ke statku Slunečná patří, natáčení v ateliérech je někdy plné vtípků a je jedině dobře, že herci jsou v dobré náladě na přátelské vlně i v zákulisí.

Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články