Chili Ta odhalila, jak se dostala do StarDance. Může za to babička, moc zubů a úplatek pro Marka Ebena

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Chili Ta
Zdroj: Profimedia

Pořad StarDance je nyní velkým tématem zejména kvůli personálním změnám. Aby se odklonila pozornost od negativních zpráv, zveřejnila ČT první pětici soutěžících. Je mezi nimi i kuchařka a influencerka Chili Ta známá z MasterChef. Jak se dostala do StarDance? Může za to dostatečná péče o chrup a úplatek pro Marka Ebena.

Pořad StarDance aktuálně prochází personálními změnami. Končí porotce Zdeněk Chlopčík, jehož konec čekal málokdo. Názory na důvod jeho odchodu se navíc různí.

Pětice dam nové série odhalena

Také končí hlavní choreograf Marek Zelinka, který ve svém vyjádření naznačil, že by důvod mohl odradit jeho nástupce.

„Je to umělec. Za hodinu to, co je třeba, nedokáže vymyslet, sestavit, nazkoušet. Bylo mi jasné, že to nebude fungovat. Ale vydrželi to s ním dva ročníky, i když už během covidu, kdy Marek onemocněl, byly velké problémy,“ uvedl pro Extra zdroj.

Mluvčí ČT Vendula Krejčová veškeré kontroverze neguje a uvádí, že odchody následovaly po dohodě a jsou běžné.

Zřejmě proto, aby televize odklonila pozornost od negativních zpráv, zveřejnila první pětici soutěžících nové řady. Pětici dam tvoří herečky Marta Dancingerová a Jana Paulová, osminásobná mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková, kuchařka a influencerka Chili Ta a zpěvačka Lucie Vondráčková.

Server Super následně uvedl, že dle jejich informací budou v dalším ročníku soutěžit herci Oskar Hes a Filip Blažek. Navíc by se na parketu měli objevit i spisovatel Patrik Hartl a zpěvák Ondřej Ruml.

Babička měla obavu, zda je o ni zájem

Influencerka Chili Ta je známá zejména svým působením v reality show MasterChef, ale aktuálně se jí vede i na sociálních sítích, kde je známá svými vtipnými videy.

Jedno takové připravila i nyní v souvislosti s odhalením, že se účastní StarDance. Za vše totiž může babička, která jí zavolala, že už dlouho nebyla v televizi a jestli to znamená, že už ji tam nechtějí.

„Ne, kdepak. Já se jenom bojím, že když teď půjdu zase do nějaké show, tak si Češi budou říkat, že tahle holka obráží jednu reality show za druhou,“ vysvětluje Chili Ta ve videu.

Po starém moudru, které jí babička odříká, se Chili Ta vrhne na procházení jednotlivých reality show a rozhoduje se, do které se přihlásí.

Na Výměnu manželek má moc zubů

U MasterChefa proto konstatuje, že tam již byla, a Survivor odhazuje znechuceně. Poté bere další papír, na kterém není zřejmý název, ale influencerka dá dobrou nápovědu.

„Na to mám moc zubů,“ říká a je zřejmé, že se jedná o reality show Výměna manželek, která je známá tím, že účastníci často nemají zuby.

„Hm, ty jo, ale to je velká prestiž, tam zvou jenom výjimečný lidi,“ říká u papírku se StarDance, a poté, co si vyzkouší taneční kreace u zrcadla a připraví závitky jako úplatek, vydává se za Markem Ebenem.

Tak a teď už víte, jak se Chili Ta dostala do StarDance. A dle komentářů by možná s choreografií mohl pomoci i partner kolegy Pavla Berkyho. Matěj Pardus je totiž zpěvák a tanečník a Pavel napsal, že ho Chili milerád půjčí.

Zdroje: OnlyU, Extra, Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články