Channing Tatum se toho v 19 letech jako striptér nebál. Takto by vás rozdivočil

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
channing tatum
channing tatum

Mladý kluk, který touží po penězích. I takový byl Channing Tatum. Je pravdou, že každý z nás má na výběr, jakou životní cestu si zvolí. Tento fešák si ale v mládí zvolil práci, která by nikoho nenapadla. Čím se filmová hvězda živila zamlada a jak na tuto zkušenost reaguje zpětně?

Channing Tatum je americký herec, filmový producent, tanečník a model. Proslavil se ve filmech Let’s Dance, Super náhradník, 21 Jump Street nebo Bez kalhot. V mládí vystřídal sporty jako fotbal a baseball, dokonce na škole získal i fotbalové stipendium. To vše ho ale později přestalo zajímat a vydal se zcela jinou cestou.

Zajímavý start v zajímavém průmyslu

Je pravdou, že Channing pracoval jako striptér pouhých osm měsíců, než se stal modelem a hercem. To je ale dlouhá doba na to, aby načerpal příběhy, ze kterých později vznikl film.

Channing popsal své zkušenosti. Odhazování kousků oblečení na návštěvníky podniku pro dospělé nebylo jeho oblibou, proto začal pít a brát drogy. Sám řekl, že se cítil jako „nikdo”, když měl jít vystupovat před publikum.

Vystupováním na Floridě si nevydělal více než sto padesát dolarů za noc. Většinou si před návštěvníky pomalu svlékal oblečení nebo jim tančil na klíně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený nostalgia baby ? (@nostalgicctimes)

Ke své bývalé kariéře se vyjádřil takto: „Když byl dobrý večer, vydělal jsem si okolo sto padesáti dolarů. Když špatný, sedmdesát, často jen padesát.“ Také dodal, že si nechtěl hledat práci, ve které by musel stát deset hodin na nohou za minimální mzdu.

Herec se svěřil, že si přezdíval Chan Crawford. Při otázce, zda se za své jméno styděl, odpověděl: „Myslím si, že když jdete na pódium v tangách, to poslední, co vás zajímá, je vaše jméno. Jste jenom chlápek, který se svléká a vypadá vtipně v nemožném kostýmu. Nikdy jsem si neužíval část svlékání. Jste na pódiu, lidé na vás pokřikují. Vy se máte cítit jako rocková hvězda, ale jste nic.“

Jeho otec o ničem dlouho nevěděl

Rodina filmové hvězdy o synově kariéře dlouho nevěděla. Channingův otec se o historii syna dozvěděl až v roce 2010. Herec se o minulosti zmínil v The Ellen DeGeneres Show. Jeho otce to velice zasáhlo a synovi řekl: „Proč? Ty peníze jsi nepotřeboval. Vždy jsme ti dávali peníze.“

Později byl s tímto idolem natočen film inspirovaný jeho zkušenostmi. Film s názvem Bez kalhot sklidil úspěch především u žen. Ty si ale o herci mohli dlouho nechat jen zdát, protože dvanáct let žil se svou manželkou Jennou Dewan. V roce 2019 se ale rozvedli. Společně však vychovávají dceru Everly, která letos oslaví své osmé narozeniny.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články