Český Survivor se bude hemžit celebritami. Diváci se ale bouří

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
iva pazderkova
Zdroj: Profimedia

Televize Nova se na svém Instagramu pochlubila novým projektem. Rozhodla se totiž vytvořit vlastní česko-slovenskou verzi světově známé reality show Survivor. Americká verze u nás běžela pod názvem Kdo přežije? Reakce sledujících však není ani trochu příznivá.

Pořad Survivor odvysílala poprvé americká televize CBS v roce 2000. V současné době běží na této televizi už neuvěřitelná 41. série. Tato soutěž je založená na tom, že se dvě skupiny lidí snaží přežít v divočině.

Show se stala světovým hitem

Soutěžící si musejí shánět jídlo, udržovat oheň i postavit si obydlí. Do toho probíhají soutěže, které jim přinášejí různé benefity. Každý týden je pak jeden z účastníků vyřazen. Obvykle o tom rozhodují jeho spoluhráči.

Soutěž se stala okamžitě neuvěřitelně populární. Vysílána byla téměř po celém světe. Postupně začala televize prodávat práva na tento formát, země si pak tvořily svého vlastního Survivora. To je případ i TV Nova.

Známé tváře jako účastníci

Ta se svou reality show pochlubila na Instagramu a představila všech dvanáct soutěžících. Podle komentářů ale potenciální diváci nejsou ani trochu spokojeni.

Nejvíce jim vadí, že televize doplnila obyčejné lidi více či méně známými tvářemi. Projektu se zúčastní osm Čechů a čtyři Slováci. Dalších 12 lidí bude z řad celebrit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Televize Nova (@tvnovaofficial)

Pořadu se zúčastní například herečky Iva Pazderková a Bára Jánová, moderátoři Shopaholic Nicol a Tomáš Zástěra či zpěvák Vojtěch Drahokoupil. Objeví se také účastníci jiných reality show. Příkladem je Nathan z Love Islandu a Chili z Masterchefa.

Diváci jsou skeptičtí

Tato fúze se ale komentujícím vůbec nelíbí. „To zas bude bizárek.“ „Aspoň to neprezentujte jako reality show, ale jen jako show.“ „Narvou to slavnýma a to kouzlo, že tam jsou obyčejní lidé, se vytrácí.“ To je jen zlomek reakcí, které přineslo odhalení účastníků.

O tom, zda byla účast slavných tváří skutečně na škodu, budou moci rozhodnout diváci zanedlouho. Nova plánuje televizní premiéru už na 11. ledna.

Zdroj: Instagram, Novaplus.nova.cz, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články