Česká barbie se vyprsila na Petříně. O takový výhled se s vámi musíme podělit

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
gabriela jiráčková barbie
Zdroj: David Kundrat / CNC / Profimedia

Jmenuje se Gabriella Jiráčková a již několik let má pěvecké ambice. Více než o její hudbě se však mluví o jejích silikonových ňadrech, kulatém zadku a umělém obličeji. Ale přesně to její sledující na Instagramu hltají. Seznamte se s první českou barbie.

Naposledy práci plastických chirurgů vystavila Gabriella na odiv na pražském Petříně. Sice se oblékla do kabátu s kožešinou, se zakrytím hrudníku si ale hlavu nelámala, naopak.

Své silikonové poprsí ukázala v celé jeho kráse, takže pánové jásají.

Silikonová Elsa

Fanoušci Gabriellin vzhled připodobňují k Else, hlavní hrdince animovaného filmu Ledové království. Další sledující se zase ptají, zda má nově upravené rty.

„Je to tři čtvrtě roku, co jsem naposledy byla na plnění a už tam skoro nic nemám, to samé čelist a brada. Vše mám nyní krom prsou a nehtů přírodní,“ odpověděla.

Fotografii z pražské čtvrti přidala hned poté, co se na Instagramu pochlubila scanem rozhovoru, který poskytla novinám, když jí bylo dvanáct let.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Jirackova Official (@lolotabella)

V něm se píše o nadějné české zpěvačce, jejíž kvality ocenily pěvecké hvězdy včetně operních pěvců. Na snímku, jenž je u rozhovoru zveřejněn, si logicky není příliš podobná.

Uzavřené salóny krásy ji netrápí

„Taky se vás všichni stále dokola ptají: A co teď vlastně děláš, když je všechno zavřené? Musíš se asi strašně nudit, ne?

Tak tedy odpověď pro všechny, kteří si myslí, že si barbie přes koronu jen válí šunky. Dělám to, v čem jsem před lety byla, a věřím, že zase budu, nejlepší! Zpívám a nahrávám!“ napsala sebevědomě Gabriella.

„Kdo si tedy myslel, že je mým středobodem světa pouze a jen role barbie a nejvíc mě touto dobou budou trápit uzavřené salóny krásy, asi vás zklamu. První česká barbie vždy měla a má mnohem, mnohem širší obzory, než jste tušili! Nechte se překvapit!“ dodala.

Jsme zvědaví, co česká barbie chystá a zda to opravdu bude stát za to, jak avizuje.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články