Bývalá partnerka Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová vyšpulila na odiv své pozadí. Podívejte, se jakými křivkami se pyšní

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Veronika Kopřivová
Zdroj: Profimedia

Veronika Kopřivová je modelkou a podnikatelkou. Více se do povědomí veřejnosti dostala díky čtyřletému vztahu s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Aktuálně vyrazila na dovolenou a předvedla své křivky v plné kráse.

Vyučená kadeřnice Veronika nikdy nechtěla být jen vydržovanou partnerkou. Už během vztahu se slavným českým hokejistou se vrhla do podnikání.

Založila si dvě úspěšné firmy. Jednu na dovoz luxusnějšího značkového oblečení do České republiky a druhou s vlastní módní kolekcí, kterou navrhuje.

Luxusní dovolená

Veronika miluje cestování a během roku navštíví vždy několik dovolených, které nepatří zrovna k českému standardu.

Nyní vyrazila podobně jako například Eva Perkausová do jižní Asie na oblíbené Maledivy. Určitě se dočkáme spousty fotek v plavkách na rozlehlých plážích.

Zatím předvedla perfektní pozadí bez známek celulitidy v bazénu u pláže.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova)

Příliš mnoho dovolené

Fanoušci jí to někdy mají za zlé, že si na svém účtu na sociální síti, stěžuje, jak má moc práce, ale přitom každou volnou chvilku tráví na dovolené.

Těsně před tím, než vyrazila na tu zatím poslední, se zvěčnila v domácím úboru během home office. „Miluji svoji práci, ale přiznám se, že už odpočítávám hodiny, kdy to zaklapnu a pojedu na dovču,“ svěřila se pod snímkem.

Tohle byla voda na mlýn pro nenávistné komentáře, protože vloni se na dovolenou kvůli pandemii dostal málokdo.

„Nezlobte se, určitě se hned ozvou Vaše obdivovatelky, že závidím a jsem hater. Ale je vážně normální, že během jednoho roku vyrazíte na dovolenou – Mexiko, Florida, Francie, Itálie, Mykonos, Lichtenštejnsko – a už odpočítáváte hodiny, kdy konečně pojedete na dovču?“ napsala jedna z rozhořčených sledujících.

Veronika ihned oponovala, že je v Česku již čtyři měsíce a veškerý volný čas tráví prací a dovolenou si zaslouží. Na Instagramu se ale před třemi týdny chlubila fotkami z Lichtenštejnska.

Autor: Naďa Brožová


Související články