Byli mladí a oblíbení. Jak se daří hercům ze seriálu O.C. nyní? Některým ne moc dobře

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
The O.C.
Zdroj: Profimedia

Mladý gauner připomene veřejnému obhájci sebe sama v dětství a rozhodne se mu pomoci. Chudý Ryan se tak dostává do světa bohatých a poznává, jak si žijí děti ze snobské čtvrti. První lásky, rozchody, smrt i dospívání. O tom byl seriál O.C. A jak žijí herci hlavních rolí dnes?

Čtveřice kamarádů, kteří nemohli být rozdílnější. To byli Summer, Marrisa, Ryan a Seth. V době největší slávy seriálu zažívali rychlý vzestup. A někteří poté zažili strmý pád.

Summer Roberts

Začneme herečkou, která se v hereckém světě uchytila nejvíce, tedy Rachel Bilson. Po seriálu O.C. získala hlavní roli v seriálu Doktorka z Dixie. Zahrála si také v několika filmech.

V soukromém životě randila dle serveru KinoTip například s Haydenem Christensenem, kerého diváci mohou znát jako dospělého Anakina Skywalkera ze Star Wars. Dvojice spolu má dceru Briar Rose. Vztah jim bohužel nevydržel a tři roky po jejím narození se rozešli.

Marissa Cooperová

Nejvýraznější postavou seriálu je herečka Mischa Barton, která v seriálu ztvárnila Marissu Cooperovou.

Dle serveru Daily Mail byla v 19 letech svým agentem tlačena do toho, aby se vyspala s hercem Leonardem DiCapriem. „V zájmu své kariéry jdi a vyspi se s ním,“ měl jí říct Craig Schneider.

K ničemu takovému nakonec prý nedošlo a herečka si svou kariéru stejně jako působení v seriálu, doslova zničila kvůli drogám a alkoholu.

Její chování na place bylo dle serveru Pro ženy nesnesitelné a Mischa byla prý jako neřízená střela, takže ji tvůrci ve třetí řadě seriálu nechali zemřít při autonehodě.

Získala tak pověst nezvladatelné celebrity a peníze jí začaly chybět. Vyřešila to například žalobou na svou matku. Ta ji dle serveru Blesk měla vyhodit z baráku, který si prý koupila za výdělky dcery za seriál.

Dnes byste sexbombu hledali marně. Psychické problémy a závislost se na jejím vzhledu velmi podepsaly.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ben McKenzie (@mrbenmckenzie)

Ryan Atwood

Ben McKenzie ztvárnil roli Ryana Atwooda, který byl zamilovaný do Marrisy a velmi těžce nesl její smrt. Ben se sice po seriálu objevil v několika filmech a seriálech, ale role v O.C. patří mezi jeho největší.

Herec je od roku 2017 ženatý s brazilsko-americkou herečkou Morenou Baccarin, se kterou má dvě děti. Z fotek na jeho instagramu můžete dostat pocit, že herec našel recept na věčné mládí, protože se od působení v seriálu moc nezměnil.

Seth Cohen

Nejlepší kamarád Ryana, a tak trochu poděs. To byl Seth Cohen, kterého ztvárnil Adam Brody.

Jako jeden z mála kolegů se dodnes věnuje herectví, ale také bubnuje v kapele či se věnuje scenáristice.

Během natáčení seriálu chodil s kolegyní Rachel Bilson, ale vztah jim nevydržel, a nyní je herec ženatý s americkou herečkou Leighton Meester.

Zdroj: Daily Mail, Proženy, Blesk, KinoTip, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články