Bořek Slezáček drží ketodietu. Dal bych království za kostku cukru, přiznal

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Borek Slezacek
Zdroj: Nextfoto

Kdo někdy držel nějakou dietu, ví, že to vůbec není snadné. Člověku některá jídla jednoduše chybí a podepíše se to i na jeho psychice. Své o tom ví herec Bořek Slezáček, který nedávno začal držet ketodietu. Už po pár dnech si ale postěžoval lidem na sociálních sítích, jak těžké to pro něho je.

„Jsem tlustý jako prase, v důsledku čehož mi včera při vystupování z auta praskly na prde*i kalhoty. Rozhodilo mě to tak, že jsem si na benzínce okamžitě koupil tři malinové hřebeny s mascarpone a snědl jsem je, abych se trochu uklidnil. S tím, že životosprávu změním až zítra,“ napsal před několika dny Slezáček na svém facebooku.

Jako důkaz přidal také fotku, na které vystrkuje na fanoušky pozadí a ukazuje roztržené kalhoty. Většinu svých sledujících příběhem pobavil, mnozí s ním ale soucítí.

Soucit je teď nejspíš jedna z věcí, které Bořek potřebuje. Už po pár dnech diety, kterou skutečně začal dodržovat, mu totiž velmi chybí cukry. A projevuje se to i v tom, jak se chová ke svým kolegům.

Dal by království za kostku cukru

„Držím ketodietu. Ta spočívá v tom, že nejíte žádné sacharidy. Já sedím v práci a u nás doma má můj starší syn Kolja narozeniny. Mají tam všechno. Dorty, colu, fantu, štrúdly,… A já bych dal království za kostku cukru,“ postěžoval si herec na videu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bořek Slezáček (@borekslezacek)

V komentářích se dočkal nejen lítosti, ale také milých rad od lidí, kteří mají s něčím podobným zkušenosti. Uživatelka Blanička Temlíková mu například poradila, aby si cukry doplnil některým ovocem, nebo třeba použil čekankový sirup.

Paní Eva pak Slezáčkovi drží palce a vzkazuje mu, že je inspirací pro mnoho lidí. „Já sama loni ketodietu držela a hned jsem měla 17 kilogramů dole. A to je mi 56 let,“ svěřila se.

Je nepříjemný na kolegy

Bořek Slezáček se v příspěvku přiznal, že kvůli dietě trpí změnami nálad, a je tak nepříjemný na většinu svých kolegů. „Já jsem obecně protivná bytost, ale dneska jsem extrémně protivný. Už jsem zprudil všechny kolegy,“ přiznal se.

Na důkaz ukázal lidem prázdnou šatnu, ve které sedí úplně sám. „Takže tu čekám, až se zase někdo objeví, abych ho mohl taky zprudit,“ zasmál se. Zdá se, že bere všechno s humorem a ve skutečnosti to s jeho protivnými náladami nebude tak zlé.

Zdroj: Facebook, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články