Bohuš Matuš se s Lucinkou přestěhoval a chtěl by syna. Manželka je po operaci, tak minimálně rok počkají

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
bohus matus
Zdroj: Nextfoto

Ve svých 49 letech touží Bohuš Matuš po velké rodině. Se svou devatenáctiletou manželkou Lucií už jedno miminko mají. Na další si ale chtějí počkat. A to ne proto, že by měla mladá žena času dost, ale především kvůli jejím zdravotním problémům. Jinak se už prý na druhého potomka muzikálový zpěvák moc těší.

S manželkou už má hudebník dceru Natálku. Ta je pro něho vším, ovšem vždy si prý přál velkou rodinu. Podle serveru Expres v minulosti přiznal, že minimálně do chvíle, než se jim narodí chlapec, se budou se ženou snažit.

Pokud tak bude mít pár velkou „smůlu“, bude mít asi rodinu pořádně početnou. Na početí miminka si ale v současné chvíli musí dvojice počkat.

Komplikace po prvním porodu

Když přišla na svět Natálka, byl to pro pár velmi šťastný okamžik. Zároveň ale byl porod pro mladou ženu velmi komplikovaný. V současné době se tak na další miminko necítí.

„Vzhledem k tomu, že pro Lucku ten porod byl velká zátěž, měla pak špatné svaly na břiše. Byla na těžké operaci. Prostě si na malého Bohouška budu muset pár let počkat,“ uvedl Matuš v rozhovoru.

Pro Blesk pak doplnil, že navíc je Lucie také po složité operaci, která neproběhla úplně dobře. „Lucinka je po operaci kýly a napoprvé jí to udělali hrozně blbě. A podruhé pan doktor říkal, že to pořád není dobré. Takže chceme počkat ještě aspoň rok. Mám o ni strach,“ uvedl.

Do nového

Bohuš Matuš by si prý přál chlapce, protože holčičky víc inklinují k tátovi a kluci zase k mamince. Kvůli druhému miminku si dokonce s Lucií našli nové bydlení.

„Manželka Lucie chce druhé dítě. Chce chlapečka Bohouška. Budu se snažit nové bydlení sehnat, abychom tam mohli být všichni,“ vysvětlil před časem.

Bydlení rodina nakonec našla v panelákovém bytě na pražském sídlišti. „Žena chtěla velký byt. A to sídliště je plné lidí. Oslovují mě spíše starší ženy: ‚Jste to vy, ten zpěvák? A nechtěl byste mě učit zpívat?‘ Jsou strašně milé,“ směje se hudebník.

Byt má podle Matuše asi 80 metrů čtverečních. „Jsou tam dva pokojíčky – jeden má naše malá Natynka, druhý máme s Lucinkou jako ložnici. A pak je opravdu obrovská kuchyň s obývákem,“ vysvětlil Blesku.

Na tom, že jednou společně budou mít velkou rodinu, se pár očividně shodne. Podle mnohých by ale Matuš neměl na Lucii spěchat, protože ona sama je ještě dítě.

To koneckonců před časem i hudebník uznal, když v prohlásil, že Lucie vypadá na deset. Vzápětí ale začal mluvit o společných dětech.

Svým prohlášením možná Bohuš Matuš zbytečně provokuje lidi, kteří do něho kvůli o mnoho let mladší partnerce často rýpou. On to ale očividně moc neřeší, má příliš práce s čekáním na svého vysněného synka.

Zdroj: Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články