Glosa: Jen Bohuš Matuš zvládne během jednoho rozhovoru říct, že Lucka vypadá na 10 let a že spolu plánují druhé dítě

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Bohus Matus
Zdroj: Jiří Koťátko / CNC / Profimedia

Zpěvák Bohuš Matuš je v posledních letech hojně propíraný v médiích. Bohužel to není pro jeho pěvecké úspěchy, ale zajímavý osobní život. A jeho projevy, že jeho už tak mladinká žena vypadá na deset let.

Zpěvák Bohuš Matuš proplouval klidně svou kariérou bez větších skandálů či problémů. Z ničeho nic se po jeho boku začala objevovat mladičká nezletilá Lucka a mnozí to měli za nějakou krizi středního věku.

Večerníček stihla

Zpěvák přikládal polínka do ohně, když vydával různá prohlášení o jejich sexuálním životě. To už některým přišlo úplně za hranou. Ale zpěvák to dohnal do extrému a s Luckou si pořídil dítě.

Co naplat, že jejich vztah sledovalo oddělení sociálně-právní ochrany dětí, protože Lucka byla sama ještě dítě. Bohuš si Lucku prostě vzal, úřady si tak musely dát pohov. Zbyly jen nechápavé komentáře, co se to se zpěvákem stalo.

Někteří se to pak nebojí říct nahlas, jako třeba Ondřej Sokol při předávání cen Český slavík 2021. Když se vyhlašovala kategorie zpěvák, Lucie už nebyla v sále, na což moderátor reagoval tak, že „manželka Lucka s ním na vyhlášení není, protože už je po Večerníčku“.

Lucku to poměrně urazilo, ačkoliv tvrdila, že ne. Vinu by však měla dávat i svému manželovi, který o ní prohlašuje, že vypadá jako dítě.

Další dítě s dítětem

Lucka nebyla spokojená se svým nosem a rozhodla se pro plastickou operaci. A není nadšená jen ona, ale hlavně manžel.

„S novým nosem vypadá jako holčička, vypadá na deset let. Opravdu jí to sluší,“ uvedl pro Extra.

Zpěvák si asi neuvědomuje, že těmito prohlášeními zbytečně provokuje veřejnost. Obzvlášť poté, co přirovná vzhled své mladé manželky k desetiletému dítěti a pak řekne, jak pracují na druhém miminku.

„Chtěli bychom miminko, moc bych si přál syna, ale podle mě my starší muži neumíme chlapečky, takže to asi bude další holčička. Ale to mi nevadí. Hlavně chceme, aby Natálka měla parťáka,“ dodal stylem, ze kterého nebylo zřejmé, zda už není zaděláno.

Lucka prostě ví, jak si manžela pojistit poté, co přiznala, že mu píše mnoho fanynek.

Zdroje: Extra, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články