Big Brother: Plyšák Karel Frýd pěkně narostl. K tomuto svalovci teď chodí cvičit i Martina Pártlová

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
karel frýd
Zdroj: Jiří Černohorský / CNC / Profimedia

Od startu ojedinělé reality show Big Brother uplynulo už více než patnáct let a její účastníci dávno znovu žijí ve své anonymitě. Karel Frýd se ale jako jeden z mála neztratil a stále se pohybuje ve světě showbyznysu, ovšem v poněkud jiné roli.


Jedním z nejvýraznějších účastníků reality show Big Brother byl krasavec Karel Frýd, který si svým vzhledem vysloužil přezdívku Plyšák.

Fešákem byl odjakživa

Narodil se v roce 1985 v Praze a odjakživa ho bavil sport. Profesionálně se věnoval lednímu a pozemnímu hokeji, rekreačně pak plážovému volejbalu, florbalu a fotbalu.

V roce 2004 se přihlásil do prvního a také jediného ročníku soutěže Big Brother. S dalšími soutěžícími se nechal dobrovolně zavřít do luxusní vily a plnil všelijaké úkoly.

Diváky, a především divačky, zaujal svou vysportovanou postavou a dokonalým úsměvem. Ani to mu ale nepomohlo v soutěži zvítězit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ???Karel Frýd??? (@karelfrydcoachofficial)

Neodešel v zapomnění

Jako jeden z mála účastníků se ze světa showbyznysu nevytratil a dodnes se s jeho jménem můžete v souvislosti se známými osobnostmi setkat.

Nějakou dobu se živil jako model, ale svou kariéru nakonec spojil se svým koníčkem, kterým byl odjakživa sport. Jako fitness a kondiční trenér se stará nejen o své tělo, ale taky o postavy známých českých osobností z různých oblastí.

Stále je to krasavec

Pod jeho odborným dohledem trénují také fotbalisti pražského klubu FK Viktoria Žižkov. Jeho služby vyhledává i spousta jiných sportovců a celebrit včetně Martiny Pártlové.

Příležitost dostal také před kamerou, když si zahrál v klipu k písni Ženy od skupiny Rybičky48. Opět zde předvedl své dokonalé svalnaté tělo.

V soukromí je už nějakou dobu šťastně zadaný. Před dvěma lety se z něj stal hrdý tatínek syna Jakuba, kterého občas ukáže na sociálních sítích. Už teď je jasné, že z něj bude stejný fešák, jako je tatínek.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články