Besky si zahraje ve Zlaté labuti. O protekci rozhodně nešlo, brání se

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Besky
Zdroj: Profimedia

V roce 2021 se stala vítězkou kulinářské soutěže MasterChef. Veronika Beskydiarová, známá spíše pod přezdívkou Besky, se pro mnohé stala vzorem. A to nejen pro své kuchařské umění, ale také proto, že se jí podařilo předloni zhubnout za poměrně krátký čas celkem 14 kilogramů.

S novou postavou přišlo také větší sebevědomí. Besky vystupuje na sociálních sítích, sdílí s fanoušky recepty na své pokrmy, nyní se dokonce objevila informace o tom, že si od jara zahraje ve Zlaté labuti. Modelingu se ale podle svých slov nikdy věnovat nechtěla a ani nechce.

Důležitá je disciplína

Důvodem pro hubnutí bylo pro Besky jednoduše to, že se už necítila dobře. Podle svých slov o tom nepřemýšlela nijak dlouho dopředu, jednoho dne si zkrátka řekla, že se sebou musí něco udělat. A tak začala s novým životním stylem.

„Disciplína je pro mě v celém životě velmi důležitá. Myslím, že mi pomáhá každý den. A platí to samozřejmě i pro cvičení a stravu. Ale teď už jsem v módu, kdy se udržuji. Nejsem už tak striktní. Snažím se o balanc, což je možná také jistý druh sebedisciplíny,“ popsala v rozhovoru pro Deník.

Doplnila, že je milé, jak ji lidé chválí a obdivují. Někteří se zmínili právě o tom, že by mohla hned nastoupit kariéru modelky. To ona ale rozhodně v plánu nemá. Nicméně se brzy objeví v televizi jako herečka.

Besky ve Zlaté labuti

Zlatá labuť je oblíbený český seriál. Jednu z hlavních rolí v něj hraje i Adam Vacula, který je partnerem právě kuchařky Besky. Ta už dříve přiznala, že by byla ráda, kdyby si mohla v nové řadě seriálu zahrát třeba jen epizodní roli.

Nakonec ale dostala daleko větší příležitost. V seriálu si zahraje roli jeptišky. Někteří lidé se ptají, zda si příležitost nezasloužila tak trochu díky protekci, tomu se ale herečka brání.

„Adam s tím neměl nic společného, oslovili mě přímo z produkce s tím, jestli bych to nechtěla zkusit. Byla to skvělá příležitost, jak si vyzkoušet něco nového a vidět takzvaně za oponu. Vidět naživo všechny ty krásné kulisy a kostýmy byl zážitek,“ vysvětlila pro Expres.

Zdroj: Expres, TV Nova, iDNES, Čti doma, Deník

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články