Besky má konečně vyvolané letní fotky s Adamem Vaculou. Vyzařuje z nich láska a upřímnost

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Besky Adam Vacula
Zdroj: CNC / Profimedia

V srpnu oslavila Veronika Danišová alias Besky 30. narozeniny. Stále se ale cítí částí své duše jako malé dítě. A dobře si to uvědomuje i její partner Adam Vacula, který pro ni zařídil dokonalý narozeninový zážitek. Pár si společně užil výlet do Disneylandu v Paříži. I jiné snímky z léta ale ukazují, že spolu prožili nádherné období prázdnin.

Už na prvním rande věděli, že je to mezi nimi vážné. Na tom se oba shodují v rozhovoru pro iDNES. Besky i Adam přiznávají, že jsou zamilovaní až po uši. A je to na nich vidět.

Nejlepší narozeniny

Letos v létě prožila Besky jedny z nejkrásnějších narozenin. A to nejen proto, že slavila kulatou třicítku, ale proto, že pro ni její partner vymyslel dokonalý dárek.

„Jedním slovem: Děkuji. Dooslavováno, je čas se vrátit do normálního života,“ napsala vítězka soutěže MasterChef z roku 2021 u svého příspěvku. Na instagramu se pochlubila několika fotografiemi z Disneylandu v Paříži.

Je vidět, že si zážitek užila, a to včetně několika luxusních jídel. Že je stále tak trochu blázen a nestydí se za svou dětskou duši, dokázala velkou červenou mašlí ve vlasech a „mickeymousíma“ ušima.

Konečně mají letní fotky

V létě si Besky s Adamem užili nejen Disneyland. Podnikli spolu mnoho výletů, teprve nedávno ale vyvolali snímky ze svých zážitků.

Na sociální síti sdílela kuchařka několik snímků, na kterých je vidět, že si léto s Adamem užili.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený BESKY (@besky.vero)

„Jo, fotky z klasického foťáku, to jsou vždy překvápka,“ okomentovala příspěvek uživatelka Adéla. „Jste úžasní,“ vzkazuje pak páru pan Pavel.

Příspěvek je důkazem toho, že ne vždy je potřeba fotit na mobilní telefon. Klasické fotografie, které si člověk později nechá vyvolat, mají jednoduše něco do sebe.

Navíc jsou tak nějak upřímnější než ty, které člověk fotí pětkrát, protože se mu zrovna nelíbí, jak se na snímku zatvářil.

Zdroj: Instagram, OnlyU, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články