Adam Vacula a Besky jsou v tom až po uši. Každý miluje na tom druhém jinou část těla

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Besky a Adam Vacula
Zdroj: Profimedia

Vítězka soutěže MasterChef Česko z roku 2021 o svém vztahu s Adamem Vaculou promluvila už před časem. S hvězdou seriálu Zlatá labuť je šťastná a spokojená a dokazuje to poměrně pravidelně na sociálních sítích. Že je to mezi nimi vážné, prý oba věděli už na prvním rande. Zkrátka jsou v tom až po uši.

Jezdí spolu na dovolené a výlety, zaplavují sociální sítě společnými fotografiemi. Besky a její partner jsou zamilovaní až po uši a fanoušci jim to přejí. Jak vlastně ale jejich vztah začal?

Ona projevila zájem, on jako první napsal

„Tak pokud se nepletu, začínala Zlatá labuť. A v příspěvcích, které se začínaly objevovat na profilu Zlaté labutě, jsem si všiml, že to někdo olajkoval. Tak jsem se podíval, kdo to je. A začal jsem té osobě psát,“ popsal Adam pro TV Nova začátek celého vztahu.

Pak už se jen stačilo dohodnout na schůzce, na které oběma došlo, že mezi nimi skutečně přeskočila jiskra. Od té doby si užívají každé společné chvíle.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adam Vacula (@adamvaculla)

Besky svému partnerovi doma vaří skvělá vegetariánská jídla a dokazuje tak, že vítězství v soutěži MasterChef si vysloužila právem. Když mají trochu volného času, cestují, což oba milují.

Co jeden na druhém obdivují?

Je spousta věcí, kterou mají Adam s Besky na svém protějšku rádi. Když ale přišla řeč na to, která část těla jejich partnera je pro ně tou nejoblíbenější, úplně se neshodli.

„Její rty,“ odpověděl Adam v rozhovoru pro iDNES. Besky sice nebyla se svou odpovědí tak daleko od té jeho, přesto ale možná mnohé zaskočila.

„Adamova čelist, zvláště, když ji při přemýšlení zatíná,“ uvedla.

Ačkoli každý na tom druhém oceňují jiné věci, dohromady jim to skvěle klape už delší dobu. Fanoušci doufají, že to tak i zůstane. A prozatím nic nenapovídá tomu, že by to mělo být jinak.

Zdroj: iDNES, TV Nova, Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články