Bennifer: Návrat hvězdného páru? Fanoušci přišli s konspiračními teoriemi

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jennifer Lopez
Zdroj: Profimedia

Jennifer Lopez je americká herečka, zpěvačka a modelka. Ben Affleck je zase skvělý americký herec a režisér. Není divu, že když se začalo mluvit o tom, že spolu tihle dva něco mají, fanoušci i média se začali zajímat. A to především proto, že už to mezi nimi kdysi jiskřilo.

Ona si zahrála ve filmech Svatby podle Mary, Krásná pokojská nebo Smím prosit?. On zase ve snímcích Armageddon, Pod rouškou noci nebo Liga spravedlnosti. Oba jsou skvělými umělci a oblíbenými herci.

Jak už to ale v showbyznysu bývá, občas se k sobě dvě hvězdy zkrátka mají a vytvoří hvězdný pár, který je všem na očích. V případě Jennifer a Bena je ale příběh ještě zajímavější.

Možná to mezi nimi nikdy neskončilo

V roce 2002 se Jennifer Lopez s Benem Affleckem zasnoubili. Na rok 2003 měli sice naplánovanou svatbu, ta se ale nakonec neuskutečnila. Pár se totiž rozešel. Pro mnoho fanoušků to tehdy byla rána.

Vztah dvou hvězd pro ně byl totiž jakousi jistotou, a dokonce se zrodila přezdívka Bennifer, pod kterou byla dvojice oficiálně označována v médiích. Jennifer si po rozchodu s Benem vzala v roce 2004 zpěváka Marca Anthonyho a po čase oznámila, že s ním čeká dvojčata.

I když spolu pár založil rodinu, po čase se rozvedli a nějaký čas měla umělkyně románek s tanečníkem Casperem Smartem. Mnozí ale stále tajně doufali, že se k sobě s Benem jednou vrátí.

Podle všeho se nikdy nerozešli ve zlém. Zůstávali přáteli a vídali se. Podle některých konspiračních teorií se snad ani nikdy nerozešli a všechno, co se dělo okolo, byly jen záminky pro média. Teď to totiž vypadá, že se k sobě pár oficiálně vrací.

Užili si společnou dovolenou. Ani jeden to nepopírají

23. května pár společně odletěl na dovolenou do Miami. Objevilo se dokonce několik fotografií, na kterých jsou si oba velmi blízcí a usmívají se na důkaz spokojenosti. Před pár týdny se prý navíc vrátili ze společné cesty do Los Angeles.

„Od té cesty jsou spolu stále v kontaktu. Jennifer je šťastná a neustále se směje,“ prozradil novinám anonymní zdroj. „Jsou přáteli. Nikdy to nebylo tak, že by se spolu nebavili,“ dodal další.

S Benem se podle všeho Jennifer skvěle baví a je s ním šťastná. To ani ona, ani on nepopírají. Zda je mezi nimi ale něco víc a proč spolu tráví tolik času, to se dá říci jen těžko.

„Chce to s Benem znovu zkusit. Po tolika nevydařených vztazích má pocit, že návrat k prvnímu partnerovi by pro ni mohl být tím pravým,“ prozradil zdroj, který si také podle médií přeje zůstat v anonymitě.

Jak to nakonec s párem dopadne, není jasné. Fanoušci si přejí, aby se k sobě hvězdná dvojice vrátila. Zda k tomu ale dojde, nebo zda zůstanou oba herci pouze přáteli, zatím nevíme.

Zdroj: marieclaire.com, harpersbazaar.com
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články