Bára Munzarová a Martin Trnavský jsou spolu už skoro 15 let. Zpočátku o sobě neměli dobré mínění

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
munzarova trnavsky
Zdroj: Profimedia

Když herečka Bára Munzarová kývla na nabídku role v seriálu Ordinace v růžové zahradě, tak netušila, že najde životní lásku. S Martinem Trnavským jsou spolu skoro 15 let a z toho čtyři roky žijí jako manželé.

On potřeboval zviditelnit svůj divadelní spolek Frída, ona kývla na vysoký finanční honorář, jehož pomocí by splatila hypotéku. Ani jeden z nich netušil, že jim působení v seriálu přinese něco jiného.

Zpočátku měli oba pochybnosti

Zpočátku to pro oba nebyla dobrá zpráva, že budou natáčet spolu.

„Já jsem si říkala, že ten Trnavský bude určitě nějaký namachrovaný borec,“ řekla pro Novinky herečka, jak to na začátku vnímala. A nebyla sama! I Trnavský měl jisté pochybnosti.

„Když mi producentka řekla, že budu hrát s Munzarovou, tak mě to zarazilo. Znělo mi to hrozně kamenně,“ prozradil ve stejném rozhovoru herec.

Že by se nakonec dali dohromady, to nepředpokládal ani jeden z nich, a to zejména i s ohledem na to, že byli oba zadaní. Láska však byla silnější.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Trnavsky (@martin_trnavsky)

Spokojené manželství

Svůj vztah nejprve skrývali. A to právě i kvůli skutečnosti, že měli oba své partnery. Teprve po roce jako dvojice vyrazili na premiéru muzikálu Robin Hood v Divadle Kalich.

O deset let později si na zahradě Munzarových řekli své „ano“. Zasnoubení přitom přišlo již sedm let předtím, takže manželé to do roka a do dne nestihli.

„Přišel ten správný čas,“ vyjádřil se herec ke svatbě pro deník Blesk. „Svatba byla jen v úzkém kruhu, taková zahradní slavnost,“ dodal.

Na fotografiích z dovolené, které sdílel herec na instagramu, bylo zřejmé, že manželům to i po tolika letech klape a že herečka by si měla dávat pozor, aby jí manžela nějaká dáma neodloudila.

Herec totiž vystavil sou vypracovanou postavu, kterou by mu mohl závidět leckterý dvacátník.

Zdroje: Novinky, OnlyU, Blesk, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články