Bára Munzarová vzala roli v Ordinaci kvůli dobrému honoráři. Kromě peněz získala i lásku

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Munzarova Trnavsky
Zdroj: Nextfoto

Zanedlouho uplynou už čtyři roky od chvíle, kdy si herečka Bára Munzarová vzala svého kolegu Martina Trnavského. Ve vztahu jsou spolu ale už téměř patnáct let. Jejich setkání při natáčení bylo téměř osudové. Ani jeden se totiž do projektu příliš nehrnul. Zatímco Bára vzala kšeft kvůli penězům, Martin se chtěl jen zviditelnit.

Dcera herců Jany Hlaváčové a Luďka Munzara se se svým současným mužem Martinem Trnavským seznámila v roce 2008, kdy spolu začali natáčet televizní seriál Ordinace v růžové zahradě 2.

Ze spolupráce neměli příliš dobrý pocit

Nejprve jeden z druhého příliš nadšení nebyli. „Já jsem si říkala, že ten Trnavský bude určitě nějaký namachrovaný borec,“ svěřila se herečka Novinkám.

Také její tehdy ještě herecký kolega měl určitě pochybnosti. „Když mi producentka řekla, že budu hrát s Munzarovou, tak mě to zarazilo. Znělo mi to hrozně kamenně,“ vysvětlil deníku.

Oba měli své rodiny

Nakonec však přišli na to, že si společně rozumí. Bulvár je ze vzájemného sblížení podezíral hned od začátku seriálu, oni se ale údajně dali dohromady až mnohem později.

Důvodem bylo to, že v době jejich seznámení byl každý v jiném vztahu. Bára byla dokonce vdaná za herce Jiřího Dvořáka a měla s ním tehdy malou dceru.

Setkání to bylo téměř osudové

Přitom stačilo málo a herci se vůbec nepotkali. Ani jeden se totiž do natáčení nekonečného seriálu příliš nehrnul. Spíše k tomu byli dotlačeni okolnostmi.

„Moc jsem ale neměla na vybranou, na domě jsem měla hypotéku jako hrom, tak nebyl čas na hrdinství,“ vysvětlila Novinkám Munzarová.

Trnavský zase prozradil, že vzal roli především proto, aby zviditelnil svůj Divadelní spolek Frída, kterého je zakladatelem i ředitelem. Nakonec tak byli oba dva rádi, že je seriál spojil dohromady. A kromě finančního přilepšení tam našli jeden druhého.

Zdroj: Novinky, Sedmička

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články