Ariana Grande se vdala za realitního makléře. Fotkami ze svatby zahltila sociální sítě

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ariana Grande
Zdroj: lev radin / Shutterstock.com

Ariana Grande si ve svých dvaceti sedmi letech vzala 15. května svého přítele, kterým je o dva roky mladší realitní makléř Dalton Gomez. Svatba byla utajovaná a informaci o svazku umělkyně potvrdila až poté, co byla svatba u konce. Teď ale sdílí fotografie, aby se fanouškům pochlubila.

Šlo o malou intimní svatbu, na které bylo zhruba 20 lidí. Ani jeden ze svatebčanů nechtěl velký obřad, oba pozvali pouze své blízké a rodinu. Přesto byla svatba velkolepá a byla by škoda se s fotografiemi nepochlubit.

Sociální sítě proto zaplavily desítky fotografií, na kterých je Ariana se svým manželem zachycena ve svatebním veselí. I když tak byla svatba utajená, nakonec se fanoušci dočkali alespoň záznamů z ní, na kterých mohou zpěvačce pochválit její vzhled.

Umělecké fotky, ze kterých dýchá láska

Svatba byla podle všeho v malém stylu. Fotografie jsou ale přesto velkolepé. Na výzdobě a profesionálních fotografech Ariana s Daltonem rozhodně nešetřili. Dokonalost z fotek přímo dýchá.

Na Instagramu se objevila jedna fotografie, na které je zamilovaný pár v objetí. Je vyfocena pravděpodobně dronem z výšky. Oba svatebčané na ní doslova září, Dalton Gomez v černém smokingu, Ariana v krásných bílých šatech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ariana Grande (@arianagrande)


Jako výzdobu pár zvolil kombinaci černé a bílé barvy. Svíčky a třásně dokonale doplnily zamilovaný pár a na fotografii působí jemně a něžně. Fotka si rozhodně zaslouží chválu. A tou fanoušci nešetří.

Moje srdce jásá nadšením

„Gratulujeme vám,“ píše velká část komentářů, ve kterých se to dále hemží srdíčky a veselými smajlíky. Lidé slavné dvojici jejich štěstí přejí, a i když se najdou závistivci, i ti nakonec uznávají, že to manželům sluší.

„Moje srdce doslova explodovalo. Tak moc vám to přeji. Vypadáte spolu dokonale, úplně miluji každou vaši fotku,“ píše nadšeně jedna z fanynek. „Přeji vám jen to nejlepší a moc moc vám gratuluji,“ dodává.

„Oba vypadáte dokonale. Dalton je skvělý chlap, kterému smoking opravdu sekne. A ty šaty jsou hodny pravé hvězdy. Opravdu vám závidím,“ rozplývá se další fanoušek.

Sdílí lásku se světem

Na další fotce na instagramovém profilu je Ariana Grande zachycena ve chvíli, kdy je se svým novomanželem ve vášnivém polibku. Černobíle upravenou fotku sdílela Ariana s tím, že sdílí svou lásku se světem a přeje hodně štěstí všem zamilovaným.

„Jste krásní. Vybrala sis dokonalého muže a vypadáte spolu skvěle. Snad vám to vydrží. Přeji vám tolik lásky, kolik jen můžete mít,“ píše nadšeně jeden komentář, který je doplněný mnoha dalšími se stejnou myšlenkou.

Ačkoli byla svatba utajená, ve výsledku je jednou z nejsledovanějších poslední doby, a to především proto, že novomanželé sami se snaží na sebe upoutat pozornost. Podle fanoušků ale není nic špatného na tom slavit lásku se světem.

Už je to sice déle než týden od svatby, ale mluví se o ní stále víc a víc. A bude zřejmě nějaký čas trvat, než veselí pomine. My společně s fanoušky přejeme novomanželům do života jen to nejlepší, a hlavně dlouhý a spokojený vztah.

Zdroj: Instagram
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články