Anthony Hopkins rozvlnil v 83 letech své boky. Jeho taneček vás zaručeně pobaví

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
anthony hopkins
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Hledat pozitivní zprávy, veselá videa nebo jen něco, co nás na chvíli rozptýlí, je v dnešní době více než obtížné. Naštěstí proslulý hollywoodský herec Anthony Hopins zachovává svou mysl pozitivní. Na sociálních sítích teď sdílel vtipné video se svými tanečními kreacemi. Na svůj věk podal opravdu slušný výkon, posuďte sami.

S moderními technologiemi problém nemá

I přesto, že s ohledem na věk, by mohl klidně sedět s knihou v ruce v domově důchodců, Anthony Hopkins se udržuje ve skvělé fyzické kondici. Srší pozitivním duševním rozpoložením a také jede na vlně moderních technologií.

Twitter ani Instagram nejsou pro Anthonyho problém. Často sdílí vtipná videa i ukázky toho, jak bravurně válí na klavír.

Na konci ledna sdílel i video ze svého očkování proti nemoci COVID-19.

Rozvlnil své boky v rytmu merengue

„Jsem Kolumbijčan“, prohlašuje během toho, co na videu rozvlní své boky. Latinskoamerické rytmy a jeho spokojený výraz vám zpříjemní den.

Herec se vlní v rytmu merengue, tento styl jste možná zaznamenali ve filmu Hříšný tanec. Anthony konkrétně tančí na skladbu Tu Sonrisa od Elvise Crespa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anthony Hopkins (@anthonyhopkins)

Někteří fanoušci podotkli, že se sice herec cítí jako Kolumbijec, ale tanec merengue je dominikánský a hit v pozadí zpívá Portoričan.

Video popsal jen stručně: „Úterní melodie“. Ačkoli má pouze patnáct sekund, navodí vám letní atmosféru a touhu skočit na parket také.

Za méně než hodinu vidělo příspěvek více než půl milionu lidí. Málokdo by tanečníkovi v červených kraťasech a havajské košili s tváří zakrytou moderními slunečními brýlemi tipoval přes osmdesát let.

Fanoušci v komentářích obdivují jeho energii a klaní se nad jeho výkonem.

Manželkou oscarového herce je kolumbijská herečka Stella Arroyave. Ta může být důvodem, proč herec tančil právě na tyto rytmy.

Autor: Naďa Brožová


Související články