Anna Slováčková teď žádné konkrétní plány do budoucna nemá. Je prý šťastná a to je hlavní

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Anna Slovackova
Zdroj: Nextfoto

Anna Slováčková se věnuje hudbě a mnoho lidí by čekalo, že má jasně naplánovaný každý koncert, že zná své plány do budoucna a má nějaký jasný cíl. Pravdou ale je, že ona teď vlastně vůbec neví, co od života chce. Prý jí to ale ani trochu nevadí.

Anna nedávno v jednom rozhovoru dostala otázku, jaké jsou její plány do budoucna. A když se nad celou situací zamyslela, došlo jí, že vlastně sama neví. Na instagramu se svěřila sledujícím, proč to ale nijak neřeší.

Dřív byla z nenaplněných plánů zklamaná

„Jsem ten typ člověka, který měl vše naplánováno snad od svého narození. A pak jsem byla vždycky zklamaná, nebo překvapená, že mi moje plány nevyšly. Že jsem neměla ve 27 letech manžela a dvě děti a barák plnej zvířat za Prahou. Že jsem nedodělala konzervu,“ píše zpěvačka na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Julie Slováčková (@anna_julie_slovackova)

Dodává, že když nyní přišla na to, že žádnou vidinu budoucnosti vlastně nemá, došlo jí, že se i tak má vlastně dobře. Že se alespoň nenervuje z toho, co bude zítra. Život zkrátka přinese, co přinést má.

„A bude dobře, protože v to jediné věřím. Že se věci vyvedou co nejlépe pro moji cestu, která mi je dána,“ doplňuje Slováčková.

Vrátila se jí nemoc

Optimismus zpěvačky je podle mnohých obdivuhodný. A to především proto, že se jí nedávno vrátila rakovina. S nemocí bojovala už před lety a úspěšně ji porazila. Tentokrát ale napadla její plíce.

„V červenci jsem byla na CT, na konci srpna jsem byla na bronchoskopii, která ty nálezy potvrdila,“ prozradila před časem. I přesto se snaží zůstávat optimistická.

Nic si nedělá z negativních komentářů, s nemocí se snaží bojovat s pomocí lékařů i dobré nálady. Anna Slováčková je zkrátka pozitivní člověk, který svou dobrou náladou nepřestane nejspíš nikdy udivovat.

Zdroj: Instagram, Blesk, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články