Anna Slováčková se udržuje v kondici otužováním. Ve svém těle se cítí skvěle a nelichotivé komentáře hází za hlavu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Anna Julie Slovackova
Zdroj: Nextfoto

Není to tak dávno, co se Anna Julie Slováčková svěřila s tím, že je se svým tělem naprosto spokojená. Poté, co si prošla rakovinou, je pro její fanoušky radost vidět ji šťastnou. A je to i díky tomu, že se udržuje v kondici například otužováním.

„Unavuje mě, jak všichni chtějí být neustále dokonalí a trendy a tvoří si vlastní realitu. Jsem přesvědčená, že není potřeba si nic přikrášlovat. Stačí jen zvednout hlavu od telefonu a užívat si opravdový, hmatatelný svět okolo plný zvuků, vůní a chutí,“ říká zpěvačka v rozhovoru pro Novinky.

S otužováním začala po covidu

Na své sociální síti se Slováčková pochlubila fotografií, na které stojí v plavkách na balkoně a užívá si chladný vzduch, ve kterém už začíná být pomalu cítit jaro.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝓐𝓷𝓷𝓪 𝓙𝓾𝓵𝓲𝓮 𝓢𝓵𝓸𝓿𝓪𝓬𝓴𝓸𝓿𝓪 (@anna_julie_slovackova)

„Já jsem se začala poprvé otužovat po covidu v roce 2020, kdy mě k tomu přivedl producent naší první desky, abych jí vůbec nějak dozpívala, jelikož to s tím dechem a kašláním po zdravotní stránce teda nebylo úplně easy peasy,“ svěřila se.

Slováčková od té doby otužování střídavě milovala a nesnášela. Teď se k němu po delší době vrátila. „Jako na potvoru se mi vrátila i chřipka, kterou jsem pár týdnů zpět asi podcenila, nebo nevím. Každopádně se všichni ve zprávách shodujeme na tom, že na imunitu (a hlavně psychiku!!) je to jedna z nejlepších věcí, co jsme kdy vyzkoušeli,“ uvádí.

Nelichotivé komentáře hází za hlavu

Už v minulosti se ukázala Slováčková lidem v plavkách, a to nejen při otužování, ale například i na pláži. Zatímco jedna skupina lidí její sebevědomí podporuje a jsou šťastní, že je se sebou zpěvačka spokojená, jiní jsou k ní kritičtí.

„Reakce jsou smíšené. Někteří chválí, někteří odsuzují, někteří fandí a jiní ubližují. Nesdílím takové fotky za honbou po lajcích a sklízení hezkých komentářů. Jde mi spíš o to ukázat lidem realitu, která často na sociálních sítích chybí,“ vysvětluje Anna pro server Zítřek.

Dodává, že chce svými fotkami také bojovat proti trendům, které ve společnosti vytváří zlo. Mnoho lidí drží zbytečné diety, ubližuje samo sobě, jiní zase ubližují nelichotivými komentáři ostatním. To se jí nelíbí a doufá, že její instagram občas někomu pomůže otevřít oči.

Zdroj: Novinky, OnlyU, Zítřek

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články