Anna Geislerová propadla kouzlu miliardáře. Zůstala však s manželem, s nímž bude už 20 let

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ana Geislerova
Zdroj: Nextfoto

Kromě herečky je Anna Geislerová také trojnásobnou maminkou. S péčí o děti jí pomáhá její manžel Zdeněk Janáček. Jakou výchovu na své děti umělkyně aplikuje? A jak si užívá život v manželství? Známe odpovědi.

Svého muže si vzala Geislerová 6. prosince 2003. Jak se svěřila i na svém instagramu, nešlo o žádnou velkou oslavu.

Se Zdeňkem jen podepsali papíry a připili si pořádnou sklenicí šampaňského. Svědky jim prý dělali náhodní lidé z kavárny na náměstí.

Překonaná nevěra

Ve vztahu jsou oba šťastní. Nějaký čas to sice vypadalo, že se možná mezi manželi všechno pokazí, nakonec ale dvojice dokázala, že překoná všechny překážky.

V jednu chvíli Anna propadla kouzlu miliardáře Martina Shenara, připomíná Kafe. Chvíli se zdálo, že kvůli němu Zdeňka opustí. V dané době navíc otěhotněla.

Nakonec se ale i se synem Maxem rozhodla vrátit k manželovi. O tom, kdo je otcem hereččina nejmladšího syna, se dodnes spekuluje, uvádí iDNES.

Svobodná výchova

Herečka podle svých slov aplikuje na své děti takzvanou svobodnou výchovu. To znamená, že jim prakticky nic nezakazuje, jenom jim občas věci dělá trochu složitější.

„Když teď ke mně přijde moje dcera a lehce provokativně mi řekne, že si udělá piercing, a čeká, že jí to zjednoduším tím, že jí to zakážu, tak já jí to nezakážu. Já jí to udělám těžší. Řeknu jí: ‚Klidně, propíchni si nos, jak chceš, bude tě to bolet, bude ti to hnisat, nebude to hezký, pak ti to přijde trapný, ale prosím, já ti to nezakážu,‘“ cituje slova Geislerové server Prima ženy.

Herečka se teď vyrovnává s tím, že jsou její děti v pubertě a není to s nimi snadné.

Nejstarší syn loni oslavil 18. narozeniny. I když to s puberťáky není lehké, Anna své děti i tak miluje a rodina je pro ni velmi důležitá.

Zdroj: Instagram, Prima ženy, Kafe, OnlyU, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články