Syn Anny Geislerové oslavil 18. narozeniny. Herečka se při té příležitosti rozepsala o náročném porodu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
anna geislerova
Zdroj: Profimedia

Anna Geislerová už dříve lidem ukázala, že je vynikající herečka. Po posledním výkonu si jí ale váží fanoušci ještě více. Nedávno totiž zazářila v hlavní roli ve snímku Prezidentka. Kromě vynikající umělkyně je ale také maminkou dnes již dospělého syna. A zdá se, že i tuto životní roli zvládá skvěle.

Plnoletost prvního dítěte je pro každého rodiče něčím, co prožívá. Znamená to velké změny, odteď se totiž už potomci mohou rozhodovat sami. A ačkoli řada z nich v osmnácti ještě potřebuje od rodiny se životem pomoci, jde o významný milník, který mnohé mění.

Není se proto čemu divit, že se Anna Geislerová na svém instagramu rozpovídala o svém prvním synovi Brunovi, který 17. srpna oslavil osmnácté narozeniny. V několika řádcích shrnula nejen jeho dosavadní život, ale především své pocity z porodu a následné výchovy chlapce.

Poprvé

Syn přišel na svět po náročném porodu. Anna podle svých slov strávila v nemocnici 24 hodin, než se vytouženého chlapce konečně dočkala. I tak ale na ty chvíle vzpomíná jako na nejkrásnější ve svém životě a nikdy nezapomene na den, kdy ho poprvé spatřila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ana Geislerová (@geislerka)

„Před osmnácti lety se mi po těžkém čtyřiadvacetihodinovém porodu narodil syn. 17. 8. 2004 v pět hodin ráno. Můj první syn. A ačkoliv už jsem byla dva dny beze spánku, dalších 18 hodin jsem se na něj nemohla přestat dívat. Nechtěla jsem, aby mi utekl jediný nádech a výdech, jediný pohyb nebo zvuk. Bála jsem se i mrknout, abych o něco z jeho tolika poprvé nepřišla,“ popsala Anna své pocity.

Pak dodala, že stačilo jediné mrknutí a Brunovi je najednou 18 let. A s tím začínají jeho další poprvé. „Stejně napjatě jako člověk sleduje první slova zvuky, kroky a první nočník, prožívá teď první mejdany, první dlouhá odloučení, první velká rozhodnutí,“ dodala.

Ke svému příběhu přidala několik snímků, které zachycují, jak chlapec rostl. Na prvním je roztomilé miminko v náručí maminky, na druhém klučina v malém žlutém autě se širokým úsměvem na tváři. Na poslední fotce pak dospělý chlap před dortem s osmnácti svícemi.

Šílené mateřství

„Mateřství je šílené. Krásné a silné. A nikdy to nekončí. A vůbec nebudete vědět, jak to uteče. Bruno, můj prvorozený, můj drahý ‚tlapečku‘, hurá do života! A buď vždycky tím, kým jsi od prvního nádechu! Vždycky tvoje máma,“ popřála Geislerová svému synovi.

Její slova se setkala s velkým úspěchem fanoušků, kteří dobře rozumí jejím pocitům. V komentářích se vyjadřují maminky dospělých dětí, ale i ty, které 18. narozeniny jejich potomků teprve čekají. „Mluvíš mi z duše,“ připsala pod snímky Tereza Maxová a popřála Brunovi krásné narozeniny.

„Neskutečné, pamatuji si ho jako malého… Máš pravdu, mateřství je šílené. Tak všechno nejlepší do zletilého života, Bruno,“ vzkázala mladíkovi fanynka v dalším komentáři.

Geislerová je na svého syna hrdá, stejně tak ale on podle všeho může být pyšný na ni. Z příběhu je totiž cítit, že je pojí opravdu velká rodinná láska.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články