Anna Dvořáková opět ukázala záhadného vlasáče. Společně se sladili do stylu disca

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
anna dvorakova
Zdroj: Profimedia

Dcera Jiřího Dvořáka a Barbory Munzarové Anna už nějaký ten čas figuruje na sociálních sítích. Jako influencerka se objevuje na instagramu a fanoušky baví i na tiktoku. Není se tak čemu divit, že se o ni fanoušci ve velkém zajímají. Když se nedávno objevila ve společnosti, mnoho lidí začalo spekulovat o tom, zda někoho má.

Anna se totiž na premiéře filmu Batman ukázala po boku kudrnatého mladíka a většinu lidí hned napadlo, že to nejspíš nebude jenom kamarád. Kromě futuristických bot, které měla na sobě, zaujal muž vedle ní na první pohled a řada fanoušků se začala dotazovat.

Dnes už mladá kráska nic neskrývá. Na svém instagramu se dělí se sledujícími o fotky, na kterých je společně s mladíkem, a nepopírá, že je mezi nimi více než přátelství. Podle Aha! na ni jednoduše přišlo jaro a nastal čas si konečně najít vážný vztah.

Dříve po boku rodiny

Podle deníku chodila dříve Anna do společnosti vesměs v doprovodu své rodiny. Ať už se objevila vedle Jiřího Dvořáka, nebo Báry Munzarové, mezi celebritami se mohla vždy něco přiučit. Teď už je z ní ale slečna, která vyměnila rodiče za partnera.

Mladík ji na premiéře filmu držel po většinu času pevně okolo pasu, nosil jí popcorn a další občerstvení, zatímco ona rozhazovala úsměvy na všechny strany. Už tehdy bylo jasné, že je šťastná a že to mezi ní a jejím novým přítelem vypadá dobře.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anička Dvořáková (@an.dvr)

Teď navíc začala přidávat fotky i na sociálních sítích. Nedávno například dvojice vyrazila společně na disco ve stylu 70. a 80. let. Kudrnatý mladík do doby skvěle zapadl a ani Dvořákové nedalo příliš zabrat připravit si adekvátní outfit. Fanoušky ale daleko více zaujalo to, že je šťastná po boku chlapa.

Opět na scéně

O tom, že spolu něco mají, se Dvořáková zatím oficiálně nikde nevyjádřila, rozhodně se ale nedá říci, že by nedávala fanouškům indicie. U jejich fotografií na instagramu se tak hned objevila řada komentářů. „Záhadný vlasáč opět na scéně,“ píše velmi výstižně jeden sledující.

Na druhou stranu mnoho lidí uznává, že se mladík svými vlasy k Dvořákové skvěle hodí, ta si totiž na disco také udělala kudrny a fanouškům se to líbí. Podle jejich slov je pár dokonale sladěný a měl by v tomhle stylu někam vyrazit častěji.

Zda se nějak oficiálně Anička ke svému vztahu vyjádří, nebo jestli bude jenom dál dávat nápovědy a nic konkrétního neprozradí, to se teprve uvidí. Už teď je ale jasné, že podle celé řady fanoušků je kudrnáč její přítel, moc jim to sluší a jsou spolu očividně šťastní.

Zdroj: Instagram, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články