Módní policie: Anna Dvořáková na premiéře filmu překvapila futuristickými botami i záhadnou společností

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
anna dvorakova
Zdroj: Profimedia

Dcera Jiřího Dvořáka a Barbory Munzarové si užívá života plnými doušky. Je aktivní na sociálních sítích, často sdílí příspěvky na svém instagramu i na tiktokovém profilu, nevyhýbá se ale ani osobnímu kontaktu s lidmi. Nedávno se například objevila po boku tajemného mladíka ve společnosti.

Premiéra filmu The Batman v kině na pražské Floře přilákala celou řadu fanoušků tohoto superhrdiny. Není se čemu divit, že se mezi nimi objevili i slavné tváře. Fotografové si proto nenechali uniknout příležitost a vyfotili i Dvořákovou, která na snímek zašla.

Svým sebevědomým úsměvem na sebe upoutala pozornost a nejspíš se skvěle bavila, pro fotografy zapózovala beze studu. Z vysmátých fotek to vypadá, že si to užívala. Možná to ale bylo kvůli doprovodu? Nepřišla se totiž na snímek podívat sama.

Černá a bílá

Anna Dvořáková dorazila na premiéru sladěná do černobílých barev. Oblékla si černé kalhoty a bílou halenku, kterou doplnila kabelkou stejné barvy a tmavým kabátem. Střih oblečení jí sedl dokonale a se svými sebevědomými pózami vypadala skvěle.

anna dvorakova

Zdroj: Profimedia

Některým fanouškům možná ale celkový dojem kazí její boty. Ty jsou sice bílé a k modelu se hodí, na druhou stranu svým tvarem připomínají obuv z nějakého futuristického filmu. Není úplně jasné, kde je Anna koupila. Možná v obchodě z budoucnosti.

Jinak byl ale její model velmi vydařený a slušelo jí to, čehož si byla nejspíš vědoma. I proto se nebránila rozdávat fotografům jeden úsměv za druhým a ukázat jim, že se umí tvářit nejen na sociálních sítích, ale že své fanoušky dokáže okouzlit i v reálu.

Záhadný doprovod

Anna se v kině nicméně neobjevila sama. Po jejím boku byl na několika fotografiích zachycen i mladík, který se s ní na první pohled barevně sladil. Zda ale jde o jejího přítele, nebo pouze kamaráda, to není jasné. Očividně se ale po jeho boku náramně bavila.

anna dvorakova

Zdroj: Profimedia

Anna Dvořáková se ve společnosti blýskla a u fanoušků v mnoha ohledech stoupla. Je to zkrátka mladá žena, která vždy ví, co si vzít na sebe, je sebevědomá a rozdává úsměvy do všech stran. Očividně umí vystupovat i před fotografy a internetový svět pro ni není vším.

Na druhou stranu je i nadále aktivní na tiktoku i instagramu a lidé, kteří ji pravidelně sledují, o vtipná videa a zážitky z jejího života rozhodně nepřijdou. Třeba se na sociálních sítích nakonec vyjádří i k tomu, jak se jí líbila premiéra filmu, nebo kdo je záhadný mladík ze společné fotky.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články