Aneta Krejčíková si nechala vymodelovat prsa. S velkým hrudníkem byla nespokojená už jako dospívající dívka

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Aneta Krejcikova
Zdroj: Nextfoto

Aneta Krejčíková se nedávno předvedla fanouškům v seriálu Volha. V roli sekretářky Květy odvedla skvělou hereckou práci. V jedné ze scén dokonce k radosti některých sledujících odhalila svůj hrudník. Právě ten si ale po natáčení seriálu nechala upravit.

Už v mladém věku prý měla Aneta se svými velkými ňadry problémy. Trvalo ale dlouho, než se rozhodla nechat si prsa zpevnit a trochu zmenšit.

„Ano, došlo k modelaci,“ potvrdila v SMS zprávě herečka serveru Život v Česku.

Pozornost mužů jí občas byla nepříjemná

S tím, že podstoupila zákrok, se svěřila Aneta na sociální síti. Tam přiznala, že o celé věci hodně přemýšlela už opravdu velmi dlouho.

„O plastice prsou jsem uvažovala už jako mladá bezdětná holka. Vyrostla jsem v rodině, kde velká prsa nepatřila k něčemu, co je hodno obdivu a krásy. Naopak. Nepraktická zátěž,“ napsala na instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Krejčíková (@krejcikova.aneta)

Doplnila, že se ve svém životě setkala s mnoha muži, kteří její vnady obdivovali. Jí to ale bylo v mnoha případech spíše nepříjemné. „Každopádně jsem se k operaci odhodlala až před pěti měsíci,“ svěřila se.

Redakci webu Život v Česku Krejčíková potvrdila, že zákrok byl provedený až po natáčení seriálu Volha.

Udržuje se v kondici

Nová prsa ale nejsou to jediné, co se na Anetě v poslední době změnilo. Ačkoli má nějaké ty zdravotní problémy, pracuje na sobě a podařilo se jí předvést lidem dokonalou postavu.

„Snažím se nepřejídat se a neustále něco dělám. Mám štěstí, že moje zaměstnání není sedavé, takže jsem vlastně neustále v pohybu. Víceméně se snažím jíst zdravě,“ vysvětlila, jak se jí to podařilo.

Zdroj: Život v Česku, Blesk, Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články