Aneta Krejčíková a zdravotní problémy: Trpí kožním onemocněním a občas mívá úzkosti

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Aneta Krejcikova
Zdroj: Nextfoto

Někdy se zkrátka v životě člověka objeví období, kdy se na něj všechno sesype. Právě to nedávno zažila Aneta Krejčíková, která se vypořádává snad se všemi nemocemi, na něž může jen pomyslet. Ty závažnější naštěstí řeší jen v seriálu. I tak je toho na ni ale dost.

Když se před rokem vrátila její postava po krátké pauze do seriálu Ulice, její dějovou linku ovlivnila rakovina. V reálném životě se naštěstí s ničím podobným potýkat nemusela, i tak si ale prošla její rodina problémy. A některé z nich trvají dodnes.

Z jedné nemoci do druhé

Začalo to už loni v březnu, od té doby si ale Krejčíková prakticky neodpočala. „Neštovice, bronchitidy, zánět středního ucha, pár pohotovostí, záchranka, ATB, hooodně probiotik a zase neštovice,“ popsala tehdy své rodinné problémy.

Od té doby samozřejmě mnoho komplikací odeznělo, další se ale našly. Podle serveru Blesk pro ženy bojuje Aneta dlouhodobě například s kožním problémem. O tom se svěřila i na svém instagramu.

„Můžu zkoušet různé procedury, ale s mou diagnózou, která zní periorální dermatitida, úplně nemohu zkoušet a testovat novou kosmetiku,“ svěřila se ve videorozhovoru.

Periorální dermatitida je chronické a recidivující onemocnění kůže, které se nejčastěji vyskytuje v oblasti kolem brady a úst. Může však postihovat i jiné oblasti v centrální části obličeje, třeba tváře, oblast kolem očí a čelo. Pro ženy je velice nepříjemné, protože značně poškozuje vzhled kůže a také má tendence se vracet, popisuje server Zásadně zdravě.

Aby toho nebylo málo…

Krejčíková jde z nemoci do nemoci a dlouhodobě přitom bojuje s kožním onemocněním. A aby toho nebylo málo, hlídat si musí také své psychické zdraví.

V minulosti přiznala, že občas trpí úzkostmi. S těmi jí ale pomáhá navštěvování přátel a trávení volného času v přírodě.

„Jednou za čas, ne moc často, a ne na moc dlouho – přepadne mě úzkost. Úzkost ze světa, ve kterém žiju,“ napsala Aneta k fotografii na instagramu, na které je s jedním ze svých dětí.

Když si ale uvědomí, že má zdravé děti a kolem sebe lidi, které miluje, je jí prý vždy lépe.

Zdroj: Blesk, OnlyU, Blesk pro ženy, Instagram, Zásadně zdravě

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články