Herečka Aneta Krejčíková přiznala problémy. Z úzkosti ji dostávají děti a také přátelé

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
aneta krejcikova
Zdroj: Nextfoto

Herectví není jednoduchá práce. O tom by vám mohla vyprávět nejen Aneta Krejčíková, kterou můžete pravidelně vídat v nekonečném seriálu Ulice. Přiznala, že trpí úzkostmi.


Krejčíková hraje v Ulici Gábinu Pumrovou, která je nyní zamilovaná do kapitána policie, ale zároveň řeší zdravotní problémy. Herečka patří v seriálu mezi oblíbené postavy, ale ani v reálném životě to nemá růžové. Bojuje s psychickými problémy a ráda uteče ke svým dětem.

Přiznání kvitovaly její fanynky

„Jednou za čas, ne moc často, a ne na moc dlouho – přepadne mě úzkost. Úzkost ze světa, ve kterém žiju,“ napsala Aneta k fotografii na instagramu, na které je s jedním ze svých dětí. A popsala také způsob, jakým se z nich dostává.

„A pak přijde uzemnění – dvě nádherný, šťastný, zdravý děti a zdravý tělo! Děkuju!“ připsala a nezapomněla rovněž říct, že kromě dětí jí pomáhají také její kamarádky. Označila je v příspěvku a dodala: „A ještě teda Prosecco…“

Její přiznání ocenily hlavně ženy, které mají podobné problémy, s nimiž se jí svěřily v komentářích. „Stejné pocity mívám i já a děkuji za zdraví nás všech,“ napsala jedna z nich. „Olaaaa! Love you, Tvá prosečnice,“ vyjádřila podporu další.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Krejčíková (@krejcikova.aneta)

Se shozenými kilogramy se cítí lépe

Aneta se již v dubnu chlubila novou postavou, protože kvůli své roli v Ulici musela zhubnout. Prozradila, že to ale dělala také kvůli sobě. „Tři roky v kuse jsem byla těhotná a kojila jsem. Začala jsem přirozeně hubnout od té doby, co jsem přestala kojit. Jde to dolů dál.“

Pořád ale v hubnutí pokračovala: „Kamera přidává sedm kilo, neodpouští. Tak je potřeba ještě pokračovat.“ Atraktivní herečka promluvila také o svých vnadách. „Na to, že jsem po dvou dětech, tak to je docela dobrý. Hubnutí je vidět.“

„Jestli budu hubnout dál, tak to asi budu muset řešit,“ řekla pro Super.cz. Nová sezona Ulice začala před několika dny a vy společně i s Anetou Krejčíkovou můžete sledovat, jak se bude její postava vyvíjet.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články