Andrea Verešová se předvedla v titěrných bikinách. Nad její postavou se vám zatají dech

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
andrea verešová
andrea verešová

Už dvacet patří k nejkrásnějším ženám České i Slovenské republiky. Ve svých čtyřiceti letech vypadá tak, jak by si přály i dvacetileté slečny. Ať už je to příroda, nebo zásah plastických chirurgů, podívaná je to tedy parádní.

Rodačka ze Žiliny získala titul Miss Slovensko před dvaadvaceti lety a od té doby jen kvete. Ohledně svých plastických operací spíše mlží, obecně proti nim ale prý nic nemá.

Ať už je pravda kdekoli, žhavé fotky se jí daří fotit na výbornou. Na Instagramu je velmi aktivní a z dovolené zveřejňuje jednu fotku za druhou.

Boj se Simonou Krainovou

Andrea Verešová aktuálně na sociálních sítích svádí boj se sokyní Simonou Krainovou. Fanoušci je často srovnávají a čekají, která z nich zveřejní na Instagramu více sexy fotku.

Pomocí nenápadných narážek se jedna strefuje do druhé.

Obě jsou modelky. Obě mají dokonalou postavu. Obě sdílí odhalené fotky jak na běžícím páse. Obě milují luxus. Obě mají dvě děti a manžela. Obě nyní vyrazily na dovolenou za teplem.

O sedm let starší Simona se aktuálně vrací z romantické dovolené v Karibiku, kde byla s manželem. Andrea vzala po Novém roce celou rodinu a odjeli do Dubaje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial)

Dovolená v Dubaji

Dovolená ve Spojených arabských emirátech byla útěk před realitou všedních dní. Namísto klidných Vánoc totiž Andrea řešila kauzu ohledně zveřejnění erotického videa. Spolu s manželem považují celé video za podvodné a záležitost má nyní řešit Policie České republiky.

Dovolené si užívají od pátého ledna v kompletní rodinné sestavě a Andrea už předvedla několik žhavých snímků.
Dlouhé nohy zcela bez známek celulitidy a bříško samý sval.

Na to, že oslavila vloni čtyřicáté narozeniny, je její postava úctyhodná. V komentářích se objevují slova jako „bohyně“, „ty nemáš konkurenci“, „nejkrásnější žena planety“.

Ani tato fotka nezůstala bez zmínky o největší aktuální konkurentce: „Ani Simona Krainová na tebe nemá,“ napsala jedna z fanynek.

Autor: Naďa Brožová


Související články