Andrea Verešová popřála lidem dobré ráno. Vyfotila se jen ve spodním prádle a v klobouku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
andrea veresova
Zdroj: Nextfoto

Není překvapením, že člověk v dnešní době poměrně často narazí na sociálních sítích na polonahé celebrity. Některé modelky občas nemají žádnou velkolepou informaci ke sdílení, tak zveřejní jednoduše jen snímky, na kterých předvádí své tělo. Jeden takový ukázala světu i Andrea Verešová, a fanoušky nadchla.

Někdy stačí pěkná postava k tomu, aby si člověk získal obdiv. Ačkoli slovenská modelka nenapsala ke svému snímku vlastně nic zajímavého, ukázala se na něm prakticky tak, jak ji příroda stvořila. A to fanouškům stačí.

Poslední snímek, kterým se Verešová pochlubila, ale přece jenom obsahuje více oblečení, než by si mnozí možná řekli. Kromě titěrných kalhotek na něm má modelka na hlavě ještě klobouk.

Dobré ráno

V posledních týdnech se rozmohl na instagramu nešvar, který nutí snad všechny více i méně známé modelky přát lidem krásné ráno pomocí nahých fotografií z postele. Andrea Verešová samozřejmě nemohla zůstat pozadu.

Krátce poté, co svůj ranní rituál předvedla Barbora Mottlová, objevily se pozdravy i od této modelky. „Dobré ráno, středo,“ napsala Verešová k fotografii, na které sedí jen v kalhotkách na posteli, vystrkuje na fanoušky svůdně své pozadí a hrudník si zakrývá dekou.

To, že má doma teplo, a spí tak jen ve spodním prádle, by se pochopit dalo, proč si ale do postele vzala klobouk, dává smysl jen málokomu. „Ještě mám hodně co říct, drazí hateři,“ dodala, aniž by tím dávala svému příspěvku jakýkoli smysl.

Nic nového fanouškům neoznámila, pouze naznačila, že se v poslední době nejspíš objevili lidé, kterým se její fotografie nelíbí. A jí je to ukradené, protože těch, kteří snímky nahého těla ocení, je daleko více než těch, co je zkritizují.

Vysoký level luxusu

I když snímek nemá žádný větší smysl, na zlepšení středečního rána se u mnoha lidí rozhodně podílel. Ženy oceňují Andreinu dokonalou postavu a chválí ji za to, jak umí pěkně pózovat. A ani muži si nemohou pohled na její tělo vynachválit.

„Vysoký level luxusu toto,“ napsal jeden z fanoušků. Další se k němu přidal: „TOP fotka.“ Milé komentáře Andree píše jeden fanoušek za druhým. A ona díky tomu ví, že ani příště nemusí řešit, na jaké téma si se sledujícími bude povídat. Stačí ukázat maximum, co sociální sítě dovolí, a fanoušci se vždy ozvou.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články