Bára Mottlová se vystavila v odvážném růžovém prádle. Víc už na síti ukázat nemůže

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
barbora mottlova
Zdroj: Nextfoto

Oblíbená barva herečky a zpěvačky Báry Mottlové je růžová. O tom přesvědčuje své fanoušky na instagramu poměrně často. Obvykle se jim ale ukáže v šatech, v saku nebo v nějakém tom modelu, který sice odhaluje krásy jejího těla, stále ale zachovává ženskou důstojnost. Tentokrát se rozhodla zajít trochu dál.


Mottlová je krásná žena, která se za své tělo rozhodně nemusí stydět. Někdy ale překročí hranice. A snímek, kterým se pochlubila na svém instagramu tentokrát, má k takovému překročení hranic velmi blízko.

Barbora pod záminkou, že dělá svým fanouškům radost, zveřejnila fotografii ve spodním prádle, které je zcela nečekaně růžové, ukazuje ale víc, než by člověk očekával. A to především jeho horní část.

Chtěla jen trochu rozveselit sledující

„Krásné středeční ránko. Tak léto je asi už definitivně v čoudu. A když je ta středa, je třeba si ten den trochu rozveselit, co říkáte?“ napsala Mottlová ke snímku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barbora Mottlová (@barbora_mottlova)

Na něm je v růžové podprsence, která ale sotva zakrývá bradavky a daleko větší část prsou odhaluje, než zahaluje. Mottlová má samozřejmě postavu dokonalou a má se čím chlubit, na druhou stranu je ale jasné, že udělat lidem radost není primárním důvodem sdílení této fotky.

Samá chvála

Barbora dobře vypadá a nemá problém se ukázat. Za to si očividně pochvalu zaslouží, ať už jsou její důvody sdílení fotografie jakékoli. Myslí si to i některé celebrity. Kompliment Mottlové složila třeba i herečka Eva Decastelo.

Kromě ní celý zástup fanoušků krásku chválí, především muži pak souhlasí s tím, že dnes díky této fotce rozhodně krásný den mít budou. „Krásné ránko i vám. Jste překrásná,“ napsal jeden sledující, druhý dodal: „Ano, opravdu budu mít hezký den.“

„Barunko, moc vám to sluší. Jste čím dál krásnější,“ píše se v dalším komentáři. Že by to bylo tím, že se s každým snímkem Bára víc a víc odhaluje?

Vzhledem k tomu, že sociální sítě mají svá pravidla, pro fanoušky nejspíš k jejich velkému politování herečka už více zkrásnět nemůže.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články